Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Miniaturki w dziale galeria, baner z najlepszymi dodanymi ostatnio pracami.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Miniaturki w dziale galeria, baner z najlepszymi dodanymi ostatnio pracami.  (Przeczytany 3589 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« : 01.12.2017, 14:39:31 »

Może dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie baneru "na główną" i miniaturek do tematów w dziale galeria tak jak jest to zrobione na blenderartists.org. Pokazuje to możliwości programu i motywuje do podnoszenia sobie poprzeczki aby być wyróżnianym Uśmiech. Wcześniej na naszym forum było coś takiego jak praca miesiąca ale moim zdaniem to się nie sprawdzało bo był mus wybrania co miesiąc pracy. A wybór mógłby się odbywać na podstawie ilości wyświetleń, gwiazdek czy decyzji moderatora.
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01.12.2017, 22:29:44 »

To?
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01.12.2017, 23:50:52 »

@lion - mamy już Najlepsze w miesiącu (trzeba kliknąć w poprzedni miesiąc, bo ten się dopiero rozpoczął i jeszcze nic nie dodano). Może jest to trochę mało widoczne i faktycznie przydałby się jakiś link do tej galerii w bardziej widocznym miejscu.
Na głównej są już miniaturki ostatnio dodanych, tyle że u dołu strony. W sumie nie wiem czy ktoś na tę główną zagląda, bo ja nie Język Chyba sensowniej jakby się ten odnośnik wyświetlał w headerze na wszystkich podstronach...
A tak szczerze, to wątpię, żeby taki baner cokolwiek zmienił Smutny
« Ostatnia zmiana: 02.12.2017, 00:09:19 wysłane przez be@ » Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03.12.2017, 16:42:40 »

Na głównej forum miałem na myśli indeksie forum a nie głównej portalu. To na głównej dopiero teraz zauważyłem. Słabe umiejscowienie Język
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Miniaturki w dziale galeria, baner z najlepszymi dodanymi ostatnio pracami.
Skocz do: