Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Zlecę] Wstępny projekt planszy do gry
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [Zlecę] Wstępny projekt planszy do gry  (Przeczytany 5431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jacq
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

jacq


Zobacz profil
« : 10.11.2017, 09:34:15 »

Cześć!

Zlecę stworzenie projektu gry planszowej. To ma być wstępny projekt, który dopiero będę chciał pokazać wydawcy, więc nie oczekuję nie wiadomo jakich fajerwerków. Zależy mi na zachowaniu rozsądku, a więc chciałbym, aby projekt był minimalistyczny, ale jednocześnie schludny. Osobom zainteresowanym przekażę swój wstępny szkic, aby wiedziały, czego oczekuję, ale od razu mówię – sam mam zerowe umiejętności graficzne:) Przekażę również wszelkie informacje niezbędne do realizacji projektu.

Chcę także, aby projekt był dostosowany do wydruku w formacie A2 pion. Dostosowanie do druku jest warunkiem koniecznym!

Nie umiem podać kwoty za projekt. Nie chcę przepłacać, bo to będzie wstępny projekt, natomiast na pewno jestem w stanie zapłacić kilka stówek. Chciałbym, aby zleceniodawca coś zaproponował.

Pozdrawiam,

Jacek
Zapisane
darkonia
Gość
« Odpowiedz #1 : 10.11.2017, 10:17:20 »

Pozwolę sobie zapytać: Chodzi wyłącznie o graficzny projekt samej planszy?
Zapisane
jacq
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

jacq


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10.11.2017, 10:35:41 »

Tak:) sorry, trochę chyba mętnie to opisałem. Mam koncept na planszówkę, z grubsza wiem, jak miałaby wyglądać, mam (bardzo wstępny) szkic planszy, ale sam planszy nie zaprojektuję tak, aby można było pokazać światu
Zapisane
darkonia
Gość
« Odpowiedz #3 : 10.11.2017, 10:55:21 »

Potrzebuję jeszcze poznać ogólną tematykę (może być w prywatnej wiadomości, chociaż myślę, że innych też taka informacja zainteresuje). Jeżeli to byłoby jakieś fantasy lub sci-fi, to mogę zobaczyć, co potrafię zrobić.
Zapisane
jacq
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

jacq


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10.11.2017, 11:55:35 »

Tematyka to: Tatry, góry i turystyka. Mam pomysł na planszową grę edukacyjną o Tatrach, w której gracz zdobędzie wiedzę geograficzną, krajoznawczą i historyczną o Tatrach i Podhalu, dowie się również, jak się przygotować na wyjście w góry, o co zadbać, jakie różne zdarzenia mogą go w górach spotkać i jak na nie zareagować. Plansza powinna odzwierciedlać teren polskich Tatr od Polany Chochołowskiej do okolic Morskiego Oka. Spokojnie będzie można się inspirować mapami (także dostępnymi w necie), ale jakaś wiedza w tym temacie na pewno się do realizacji zlecenia przyda. Natomiast mój szkic będzie przedstawiał układ pól (pola startowe, pola „celów”, pola, po których gracz może się poruszać).
Zapisane
Michuuu98
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Michuuu98


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 05.02.2019, 02:11:48 »

Jestem gotowy podjąć się tego zadania jestem wielkim entuzjasta gier planszowych wolny czas często spędzam grając ze znajomymi oraz na stronie board game arena wiec jestem zaznajomiony z różnorakimi typami gier planszowych jeśli jest Pan/Pani zainteresowany(a) proszę o kontakt na lapa.michal@gmail.com proszę wysłać wstępna koncepcje mapy oraz inne elementy gry jak np. pionki, karty, dodatkowe "tokeny" itp.
Ps. Często odwiedzam rodzinę w Kościelisku wiec moja znajomość regionu raczej będzie wystarczająca by dobrze ukazać go w grze
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Zlecę] Wstępny projekt planszy do gry
Skocz do: