Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nałożenie na siebie zdjec  (Przeczytany 5727 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« : 09.10.2017, 17:21:35 »

Witam mógłbym prosić kogoś o nałożenie tych trzech zdjeć na Siebie (przezroczystość) i jak kogoś zdaniem wykonczenię tego zeby ładnie sie zgrywało. Z góry dziekuję za drobną pomoc Mrugnięcie
#PokoleniePewnejZguby





Chcialbym 2 wersje jedną z Tymi Drzwiami , a drugą dwa pierwsze zdjęcia. Dziekuje Uśmiech Żeby napisy na drzwiach były zdatne przeczytać, a tak to Przezroczystość dać duża Mrugnięcie Licze na was :*
Zapisane
KrzysztofWu
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika

KrzysztofWu


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09.10.2017, 21:12:37 »

Chyba trochę niejasno napisałeś co potrzebujesz.
Zapisane
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09.10.2017, 23:45:11 »

jak pamietam to w GIMPie była opcja wrzucenie 2 zdjeć i można było operować jak bardzo widoczne(przezroczyste) ma być.Pierwsze zdjecie to priorytet, chciałbym zobaczyć jak bedzie wyglądało po nałozeniu 1 na 2 zdjecie, 3 na sobie i pierwsze z ostatnim na pewno któres wybiore nie ma pracy w tym nie mam programu gimp i czasu ;(
Zapisane
darkonia
Gość
« Odpowiedz #3 : 10.10.2017, 12:16:32 »

Po pierwsze: Będzie wyglądało źle, sama zabawa przezroczystością nie wystarczy. Konieczne byłoby co najmniej zmodyfikowanie kolorów. Podejrzewam, że nikt się tego nie podejmie, ponieważ prośba jest zbyt chaotycznie napisana. I tu dochodzimy do drugiego punktu: Nikomu jeszcze nie ubyło, jeżeli potrafił się poprawnie wysłowić w ojczystym języku.
Zapisane
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10.10.2017, 20:07:54 »

Chyba jestem nie pełnosprawny, mógłbym prosić o wasze wizje? z każdej będę sie cieszył.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10.10.2017, 20:17:22 »

Chyba jestem nie pełnosprawny, mógłbym prosić o wasze wizje?
I tu jest właśnie pies pogrzebany. Dlaczego ktoś miałby w ogóle mieć jakiekolwiek wizje? Przecież to Twoje zdjęcia i Twój pomysł. Ja np. zupełnie nie wiem, jaki ma być tego przekaz ani co chcesz w ogóle uzyskać poprzez nakładanie tych zdjęć. Bo nałożyć dwie fotki jedna na drugą to nie sztuka. Sztuka, aby to wyglądało estetycznie oraz miało klimat i sens. Ja nie mam pojęcia o co ma tu biegać i jaka jest Twoja wizja. Nic mi ta tematyka nie mówi. Tylko osoba wtajemniczona w te klimaty (jakiś rap czy co?) mogłaby wiedzieć, a tutaj chyba takich nie ma...
Zapisane
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11.10.2017, 17:17:22 »

Bo nałożyć dwie fotki jedna na drugą to nie sztuka...
Wlasnię ja chcę tą prostą sztukę jak bedzie wygladac tak bedzie dla mnie dobra. Dlatego sie nie rozpisuje bo tylko chcialbym zobaczyć jak to wygląda po przez nalozenie TYLKO ... Nic wiecej zadnych kolorow,kontrastow.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 11.10.2017, 17:54:35 »

Wtedy wyglądałoby to zupełnie bezsensownie:
https://i.imgur.com/C0rQrr8.png
https://i.imgur.com/MQnJGgo.png
« Ostatnia zmiana: 11.10.2017, 18:05:53 wysłane przez be@ » Zapisane
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12.10.2017, 22:32:26 »

Racja nie sądziłem ,że tak to bedzię wyglądać. A jest Możliwość tego pierwszego zdjęcia odsuniecie tych ryjów z murem Dalej? Zeby dawalo nam to efekt Rzutu oka dziecka jak na to patrzy. Odsuniecie dalej(pomniejszenie) zdjecia lub rozciagniecie, nie mam pojecia jak to teraz zrobic.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 12.10.2017, 22:43:50 »

Niby można, ale bez jakichś dodatkowych efektów, to i tak nie będzie wyglądać dobrze. Dlatego właśnie potrzebna jest owa wizja. Trzeba tym zdjęciom nadać jakiś styl, aby stanowiły spójną całość i tworzyły jakiś sensowny obraz z przekazem czy klimatem. A coś takiego to już trzeba czuć i być zorientowanym w takiej stylistyce. Wiedzieć o co tam chodzi, jakie odczucia ma ten efekt końcowy wywołać. Dla mnie to jest taki sam kosmos, jak dla Ciebie np. zaprojektowanie sukienki na bal Język Z tym, że ja od strony technicznej mogłabym to zrobić, tylko zupełnie nie mam pojęcia jak to ma wyglądać od strony artystycznej
Zapisane
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 13.10.2017, 07:54:02 »

Pierwsza moja wizja była to taka , że dziecko z Odległości Patrzy na tych ludzi czyli. Jakby dalo rade ten mur wcisnąć gdzieś dalej tam w te Bloki Nowego Yorku i jakoś to obrobić. też teraz zdziczalem,że to takie proste nie jest ;P Wybaczcie. 
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13.10.2017, 08:10:36 »

No tak, ale nadal nie wiadomo, w jakim to ma być stylu, co ta grafika ma oznaczać. Jaki klimat chcesz uzyskać, jaki ma to mieć przekaz, jakie wzbudzać odczucia itd. itp. To jest sednem sprawy. Nadal nie mam pojęcia, dlaczego akurat te zdjęcia wybrałeś. Dlaczego to dziecko miałoby patrzeć na tych gostków i kim oni właściwie są...
Podejrzewam, że moi przedmówcy też nie wiedzą i dlatego małe szanse, że ktoś się tego podejmie. Chyba, że znajdziesz osobę, która czuje te klimaty i rozumie, co chciałbyś osiągnąć. Osoby, których taka stylistyka nie pasjonuje raczej Ci tego za free nie zrobią. Bo za darmo, to można jakiś drobiazg albo coś, z czego masz frajdę. A tu ani drobiazg, ani żadna frajda Język


Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Nałożenie na siebie zdjec
Skocz do: