Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Eksport do pilku SWF - problem z wtyczką (GIMP 2.8.22)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Eksport do pilku SWF - problem z wtyczką (GIMP 2.8.22)  (Przeczytany 1434 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Damned_One
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 21.08.2017, 10:50:18 »

Witam wszystkich, dopiero zaczynam swoją przygodę z GIMPem i - niestety - już muszę Was prosić o pomoc. Póki co eksperymentuję z dostępnymi opcjami, a jedną z nich jest konwersja animacji do formatu .swf. Natrafiłem na tutejszy poradnik http://www.gimpuj.info/index.php/topic,57335.0.html, ale mam pewien problem. Po przejściu do opcji "Export to SWF" nie mam podanego miejsca zapisu, a próba jej wybrania kończy się wywaleniem wtyczki. Później znalazłem też polską wersję w tym temacie http://www.gimpuj.info/index.php/topic,66563.0.html, dla pewności odinstalowałem GIMPA  (włącznie z ręcznym usunięciem wszelkich pozostałości na dysku) i wgrałem polską wtyczkę . Niestety, cały czas mam ten sam błąd, a na angielskich stronach też nie znalazłem rozwiązania. Czy jest jakiś sposób na obejście tego, na przykład skorzystanie ze starszej wersji GIMPa? A może jakimś cudem wynika to z jakiegoś mojego błędu podczas wgrywania plików?
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Online Online

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21.08.2017, 11:59:50 »

Spróbuj najpierw zapisać projekt jako XCF. Wtedy prawdopodobnie SWF zostanie wyeksportowane do tego samego folderu, w którym został zapisany XCF.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Eksport do pilku SWF - problem z wtyczką (GIMP 2.8.22)
Skocz do: