Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Hasia i jej zabawa z aparatem  (Przeczytany 5475 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« : 04.05.2017, 12:49:24 »

Postanowiłam opublikować kilka zdjęć, które zrobiłam. Niektóre są starsze a niektóre zrobione bardzo niedawno. Z racji tego, że jednak wolę skupić się na ilustracjach a fotografuję czysto dla przyjemności, zdjęcia są amatorskie posiadają wiele niedociągnięć Mrugnięcie. Tak w ogóle to od niedawna mam aparat. Miałam trochę oporów przed publikacją tych zdjęć, ponieważ niektóre pokazują wizerunek moich dzieci i nigdy wcześniej nie były dostępne publicznie. Jednak, moja starsza córka (ta która ma więcej zdjęć Język) sama o to poprosiła, spełniam jej prośbę.
Na razie większość zdjęć to taki mój test aparatu i jego ustawień. Po prostu uczę się Uśmiech

Zdjęcia przeszły obróbkę graficzną, jak przystało na grafika no nie Mrugnięcie Jest dużo zabawy kolorami Uśmiech
Kilka portretów:







<- Robione telefonem Chichot

Architektura:
Mam trochę więcej zdjęć architektury, ale przyznaję się bez bicia, że to temat nie dla mnie. Nie wstawię wszystkiego, bo są dość nudne. Wolę jednak fotografować ludzi.




I takie starsze "makro" Chichot Na dodatek także zrobione telefonem. Jest to jakiś kamyczek, który położyłam na zatynkowanym parapecie Chichot

« Ostatnia zmiana: 04.05.2017, 13:15:20 wysłane przez Hasia » Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04.05.2017, 14:34:48 »

Mi najbardziej podobają się fotki Michasi, zwłaszcza te w czapce z daszkiem i to czarno-białe w apaszce. Fotogeniczna dziewczyna, mogłaby zostać modelką Mrugnięcie
Super jest też "makro" niebieskiego kamyczka. Jak na zrobione telefonem, to naprawdę świetnie wyszło i wygląda całkiem profesjonalnie Uśmiech
Architektury nie skomentuję, bo w sumie też się nią specjalnie nie jaram, aczkolwiek to środkowe jest ciekawe. Chyba, że zrobisz fotkę jakiegoś starego cmentarza albo opuszczonego domu, w którym straszy Mrugnięcie

PS
A gdzie zdjęcia kota?!
Zapisane
magda44
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

magda44


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19.05.2017, 14:46:31 »

Piekne portrety!
Zapisane
kusnik
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

kusnik


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.05.2018, 08:00:05 »

Całkowicie zgadzam się co do Michasi. Ciekawe, czy w ogóle chciałaby zostać modelką?
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieFotografia i obróbka zdjęćWątek: Hasia i jej zabawa z aparatem
Skocz do: