Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Forum umarło? --- Panel najnowsze posty
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Forum umarło? --- Panel najnowsze posty  (Przeczytany 3519 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kordix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 35
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 02.05.2017, 09:40:18 »

Parę dobrych lat nic nie robiłem w gimpie i w ogóle nie wchodziłem na to forum. Ostatnio zacząłem się parać kodowaniem stron a przy okazji nastał wielki powrót do gimpowania xp
Zupełne pustki. Przez 2 dni nikt nie dodał do galerii nowego obrazka. Na pierwszych stronach w forach wątki sprzed paru lat...
Trochę smutno mi się zrobiło, jakiś taki sentyment miałem do tego forum ;p

Może ktoś mnie tu przekona, że się mylę?

No tak, miały być sprawy techniczne.
Chodzi o pokazywanie najnowszych postów. Ogólnie z całego forum. Nie ostatni post z danego działu.
Holera, akurat strona gdzie takie coś widziałem się wysypała http://polityka.org.pl/
Tam nad wszystkim forami był taki panel-najnowsze posty. Widać wtedy tak bardziej co się dzieje na forum, od razu
widać ostatnie żywe wątki. Dałoby się takie coś wprowadzić?

Masakra... bitwy użytkowników... Ostatni post w sierpniu zeszłego roku... Co się z wami stało ludziska?
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 403
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.05.2017, 12:22:21 »

Przecież poniżej shoutboxa, w sekcji Statystyki forum jest odnośnik: "Zobacz ostatnio wysłane wiadomości".

A co do ruchu na forum, to niestety ale zjawisko dotyczy większości for internetowych. Nawet graffika.pl zostało jakiś czas temu zamknięte. Większość osób tłumaczy to popularnością Facebooka i innych mediów społecznościowych.
Prawdopodobnie jest jakiś próg ilości aktywnych użytkowników poniżej którego forum przestaje być atrakcyjne. A kiedy przestaje być atrakcyjne, to zaczynają uciekać także ci, którzy jeszcze pozostali i nikt nowy również nie widzi sensu, aby się udzielać czy zostać na dłużej.
Zauważyłam też, że coraz mniej ludzi w sieci chce się bezinteresownie dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.
« Ostatnia zmiana: 02.05.2017, 13:05:53 wysłane przez be@ » Zapisane
kordix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 35
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 04.05.2017, 19:32:51 »

Mam jeszcze takie pytanie da się zobaczyć więcej ostatnich obrazów wrzuconych do galerii?
Teraz da się zobaczyć max 10 a jakby się dało więcej to by było fajnie.
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 403
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04.05.2017, 19:35:36 »

Tak, po prawej na górze masz opcję: [Wylistuj]

Tak po prawdzie, to moim zdaniem nazwa tej opcji mało komu cokolwiek mówi. Byłoby na pewno czytelniej, gdyby zamiast "Wylistuj" wpisać np. "Więcej obrazów".
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Forum umarło? --- Panel najnowsze posty
Skocz do: