Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pomysł na wykończenie logo
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pomysł na wykończenie logo  (Przeczytany 4165 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
fazol97
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

fazol97


Zobacz profil
« : 02.02.2017, 21:02:26 »

Cześć, jeśli to zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie Smutny

Robię "proste" czarno białe logo/awatar na stronę i mam problem z wykończeniem bo artysta jestem cienki. Samochód narysowałem po szablonie, czcionkę znalazłem (napis to będzie nazwa strony) ale czegoś mi brak. Macie może pomysł jak wykończyć "rogi" i zachować kształt kwadratu? Chodzi mi głównie o te białe powierzchnie w górnych rogach, ewentualnie dolne jakoś, w taki sposób aby utrzymać "prostą" formę obrazka bez żadnych przesadzonych efektów. Obrazek jest związany z rajdami i coś w tych klimatach byłoby idealne.
Byłbym wdzięczny za wszelkie pomysły i inspiracje Mrugnięcie


* samochoood.png (210.94 KB, 1100x1100 - wyświetlony 364 razy.)
« Ostatnia zmiana: 02.02.2017, 21:27:52 wysłane przez fazol97 » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.02.2017, 21:11:39 »

W dziale Pomocna dłoń pomagamy w obsłudze programu GIMP. Możemy podpowiedzieć np. jak uzyskać konkretny efekt, jakiego użyć filtra lub narzędzia. Nie wymyślamy za kogoś, jak ma wyglądać grafika, którą tworzy.
Przenoszę do działu Galerie. Tam może ktoś się wypowie, aczkolwiek ja nie mam pojęcia, jaki efekt końcowy chciałbyś uzyskać. Przede wszystkim napisz, co to logo ma wyrażać/przekazywać. Jak dla mnie, to w ogóle nie wygląda jak logo, tylko jak awatar.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pomysł na wykończenie logo
Skocz do: