Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Przeróbka zdjęcia z moim chrzesnym
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Przeróbka zdjęcia z moim chrzesnym  (Przeczytany 1366 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
fiveone
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

fiveone


Zobacz profil
« : 13.09.2016, 12:29:09 »

Dzień Dobry.Jest to mój chrześniak, który bardzo bardzo interesuje się kosmosem,galaktyka,PLANETAMI.
Chciałbym prosić was czy moglibyście do zdjęcia umieszczonego niżej Dodać jakies efekty Planety.
Mam na myśli Naszą planete ziemie która jest Wielka i wychodzi od dołu i przy tym jakieś gwiazdy i galaktyki . Zależy mi naprawdę żeby mój chrześniak wyglądał jak by przez lornetke ujrzał naprawdę coś fantastycznego By wyglądało to realistycznie. Jest to prezent odemnie dlategoż bede zaglądał tutaj i odpowiadał na wasze pytania. Spróbuję nawet znaleść pewne zdjęcię jak te planety maja wygladać! Dziękuje z góry i życze dużo zdrowia!!![IMG=http://s1.fotowrzut.pl/IFDWOGDWM4/1_medium.jpg]

Chciałbym własnie jak poniżej ze widać HORYZONT naszą planete i muszą być też inne planety takie jakie mamy w układzie słonecznym. Nie wszystkie oczywiście bo bedzie za dużo ale prosiłbym o 3 chociaż planety i zeby z horyzontem to wyglądało! Uśmiech Mam nadzieje ze macie takie rendery,zdjęcia lub obrazy! Uśmiech
[IMG=http://s1.fotowrzut.pl/H62N5X4FW0/1_medium.jpg]
Zapisane
uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13.09.2016, 21:47:08 »

Nawet będziesz zaglądał tutaj i odpowiadał na nasze pytania?
Nie chcę być nie miły, generalizować i odpowiadać za wszystkich, ale to są dość skomplikowane rzeczy i takie coś kosztuje jak normalna usługa. Już dając, że udałby się użyć zdjęć darmowych to za umiejętności i poświęcony czas też wypadałoby zapłacić, a nie żerować na kimś.
Nie mówię na 100%, że nikt się nie zgodzi, bo może załapie się
Zapisane



Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14.09.2016, 16:34:51 »

Czy to takie trudne wyciąć dzieciaka z jednej fotki i wkleić na inną? Nie wydaje mi się, że będzie to dla kogoś ujmą zrobić to w ramach przysługi.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Przeróbka zdjęcia z moim chrzesnym
Skocz do: