Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Special Competition #21 - Konkurs wakacyjny - Głosowanie  (Przeczytany 3693 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 01.09.2016, 07:10:59 »

Special Competition #21 - Głosowanie


Lime Point Temat edycji: "Sygnatura w stylu gamingowym (gra dowolna)"

Lime Point Rozmiary: nie mniejsze niż 400 x 200 px i nie większe niż 600 x 300 px (orientacja pozioma).

Lime Point Zadanie: Używając dowolnej techniki cyfrowej, należy wykonać sygnaturę w stylu gamingowym (motyw z dowolnej gry komputerowej).

Lime Point Termin zakończenia głosowania: 12.09.2016 do godz. 22:00



Prace według kolejności zgłoszeń:

MareroQ


zwykly.gosc


Koyot1222


HowlingToTheMoon


uKreskowane


Ejos




Głosujemy oddając jeden głos na Waszym zdaniem najlepszą pracę. Mile widziane uzasadnienie wyboru.
Proszę swój głos zaznaczyć kolorem!

MareroQ: 0
zwykly.gosc: 0
Koyot1222: 0
HowlingToTheMoon: 0
uKreskowane: 0
Ejos: 0

Powodzenia!
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 02.09.2016, 11:43:10 »

MareroQ: 0
zwykly.gosc: 0
Koyot1222: 1 Mój głos wędruje tutaj. Najbardziej mi się podoba. Wszystko do siebie pasuje, estetycznie, po prostu porządnie wykonana praca. Dodatkowo, to bardzo samodzielna sygnatura. O ile dobrze zrozumiałam, za tło robią grafiki, które koyot wykonał sam dla swoje gry, jak też i reszta i jeżeli o mnie chodzi, to jest ogromny atut.
HowlingToTheMoon: 0
uKreskowane: 0
Ejos: 0
Zapisane

davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03.09.2016, 12:53:33 »

MareroQ: 0 - Rendery w żaden sposób niedopasowane do tła, brzydki napis. Brak jakichkolwiek dodatków.
zwykly.gosc: 0 - Główne elementy po bokach zamiast na środku, dziwny, chaotyczny filtr i słaby napis. Gdyby te rzeczy poprawić, mogłoby być całkiem ok.
Koyot1222: 2 - Stylowa, estetyczna i w całości wykonana przez autora.
HowlingToTheMoon: 0 - Tło kompletnie nijakie, chociaż tą postać z poświatą mogłaby uratować jakaś tekstura. Napis ma potencjał, ale wymaga odpowiedniego wtopienia.
uKreskowane: 0 - Ładne tło, ale render i napis nie pasują. Również tu brak jakichkolwiek dodatków.
Ejos: 0 - Całkiem spoko, ale jakaś taka przymulona. Obiekty po bokach dałbym większe i bliżej środka, popracowałbym też nad kolorami.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03.09.2016, 14:03:59 »

MareroQ: 0 - Niezbyt ładnie wycięte i słabo wtopione rendery. Szczególnie smok jest postrzępiony. Miecz ma jakiś dziwny cień czy rozmycie. Powinien być bardziej lśniący, a wygląda, jakby był spowity jakimś ciemnym dymem, zwłaszcza końcówka.
zwykly.gosc: 0
Koyot1222: 3 - No niestety, nic nie poradzę, ale dla mnie również ta sygnatura jest najlepsza. Od początku zwróciła moją uwagę. Najbardziej się wyróżnia i jest najciekawsza.
HowlingToTheMoon: 0 - Tutaj trochę zbyt pusto...
uKreskowane: 0 - Podoba mi się, ale ten ludzik tam jakoś nie pasuje. Nie jest chyba za dobrze wkomponowany.
Ejos: 0
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12.09.2016, 22:56:20 »

Ponieważ nie udało nam się w tym głosowaniu wyłonić drugiego i trzeciego miejsca, zapraszam do głosowania w dogrywce:
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,66963.0.html
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySpecial CompetitionSpecial Competition - głosowaniaWątek: Special Competition #21 - Konkurs wakacyjny - Głosowanie
Skocz do: