Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Chwilę roboty. Co z tego wyszło?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Chwilę roboty. Co z tego wyszło?  (Przeczytany 4258 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PDesign.
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika


Gimnazjum atakuje...


Zobacz profil
« : 24.07.2016, 21:42:34 »

Cześć! Jestem nowy i jest to mój pierwszy wątek. Chciałbym się spytać, czy praca jest dobra i czy wszystkie kolory do siebie dobrane. Wiem, jest błąd w napisie...



* Wallpaper - Hatsune Miku.png (1621.76 KB, 1920x1080 - wyświetlony 494 razy.)
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24.07.2016, 21:58:48 »

Przy tych kwiatkach na dole widać pikselki. Czy to jest docelowy rozmiar tej pracy?
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 25.07.2016, 07:33:26 »

Render też niedokładnie wycięty. Widać białą obwódkę. Pozbyłabym się także tych kamieni z dołu koło postaci. W ogóle nie pasują. Wszystko oprócz nich jest rysunkowe. Kolory to praktycznie odcienie niebieskiego, więc co ma nie pasować? Jeśli miało być monokolorystycznie, to jest Uśmiech W tle użyłeś różnych pędzli, warto przyjrzeć się ich jakości bo, jak wcześniej zauważył Ziomiosław, wychodzą pikselki i to nie tylko przy kwiatkach.
Praca nie jest przeładowana efektami. Ogólnie, nie jest źle.
Zapisane

PDesign.
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika


Gimnazjum atakuje...


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26.07.2016, 15:08:34 »

Render też niedokładnie wycięty. Widać białą obwódkę. Pozbyłabym się także tych kamieni z dołu koło postaci. W ogóle nie pasują. Wszystko oprócz nich jest rysunkowe. Kolory to praktycznie odcienie niebieskiego, więc co ma nie pasować? Jeśli miało być monokolorystycznie, to jest Uśmiech W tle użyłeś różnych pędzli, warto przyjrzeć się ich jakości bo, jak wcześniej zauważył Ziomiosław, wychodzą pikselki i to nie tylko przy kwiatkach.
Praca nie jest przeładowana efektami. Ogólnie, nie jest źle.

Postać nie jest dokładnie wycięta, ponieważ zdjęcie z którego wycinałem miało obok włosów bardzo podobny kolor, obok ręki lepiej mi się wycinało, ale widocznie trochę źle wyciąłem.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Chwilę roboty. Co z tego wyszło?
Skocz do: