Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moje początki  (Przeczytany 6802 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
misiu99
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

misiu99


Zobacz profil
« : 20.06.2015, 11:47:51 »

Hejka co sądzicie o mojej pracy i jak myślicie co można by było poprawić z góry dzięki Uśmiech

Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.06.2015, 13:09:36 »

W sumie nawet nieźle. Co prawda dość różowo... może tło lepsze byłby białe? Ten róż trochę sprawa, że ma się wrażenie, że jest to jakaś gra w cukiernię, ale może to ja Chichot

Jak jest menu i tam jest ta strzałka pod "Produkty", to chyba chyba lepsze jest to podkreślenie (jak pod "Strona główna").
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20.06.2015, 14:16:55 »

Nie znam się na webdesignie, ale jako osobie przeglądającej taką stronę przeszkadzałby mi zbyt wysoki header. Są też błędy w tekście, np. zamiast "potrzeba nam odrobinę słodkości" jest "...odrobine słodkość" i zamiast "W najlepszej jakości" jest "W najlepszej jakość".
Zdjęcie muffinki jest okropnej jakości, a i sama muffinka do najpiękniejszych nie należy (BTW to nawet nie muffinka tylko cupcake), co fatalnie wpływa na odbiór strony (nie mogę na to patrzeć).
Niezbyt też podobają mi się czcionki. Mam wrażenie, że coś jest nie tak z typografią. Jakąś taką niespójność tam widzę, ale tu już się musi wypowiedzieć ktoś bardziej kompetentny.
Jeśli jesteś początkujący, to ogólnie i tak nie jest źle, od czegoś w końcu trzeba zacząć Mrugnięcie Moja pierwsza strona na pewno wyglądałaby gorzej Język
Zapisane
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28.07.2015, 15:47:41 »

Wydaje mi się (może źle?), że te zdjęcia nie pasują do reszty, odstają strasznie z powodu ogólnej stylistyki strony. Jak masz to menu z tym tortem weselnym, było dać to zdjęcie jako tło do tego napisu "torty weselne" (coś jak TU.). Za duże to wszystko. Daj prostą czcionkę (bez jakiś zawijasów itd.) i automatycznie możesz dać ją nieco mniejszą zachowując jej czytelność. Z drugiej strony to tło jest ciut za jasne przez co te białe napisy mogą być trudne do odczytania. Weź sobie na przykład kilka projektów stron i spróbuj się na nich wzorować.
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Moje początki
Skocz do: