Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Zlecę/Kupie] Wykonanie paru prac graficznych.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [Zlecę/Kupie] Wykonanie paru prac graficznych.  (Przeczytany 1725 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dess
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Dess


Zobacz profil
« : 13.04.2015, 05:17:35 »

Tak jak w temacie potrzebuje, paru prac graficznych związanych ze stroną twitch, a dokładniej chodzi o mój kanał streamrski do którego wszystko powoli przygotowywuje.
Chodzi mi dokładnie o grafiki:
Gdy kanał jest OFFLINE(Zawarty w niej powinien być fb/twitch/instagram/ask/twitter - oczywiście adresy sam wpisze więc w miarę możliwości żebym mógł zedytować) miejsce na nazwe kanalu oraz pare postaci z gier(csgo,lol,hots... lub innych tego typu)
Paru sygnatur z napisami:
FAQ(Z jakąś kśiązką lub znakiem ?),
O mnie (z moim zdjęciem 'przerysowanym na czarno-biało',
PC Spec.(Monitor/komputer), Facebook(znaczek Like),
Top10 Donators(Jakiś puchar),
Youtube(Znaczek YT),
Grupa steam(Znaczek steama + jakaś grafika z gry),
coś podobnego do http://i.imgur.com/CzLyX5x.jpg też z możliwością edycji tekstu po /r/ XXXXX.
Możliwe też, że coś więcej ale o tym już na priv
Kolorystka prac dowolna chociaż proponowałbym coś ciemniejszego. Jeżeli macie czas możecie porobić np po 2 rodzaje jedna ciemna i chaotyczna druga jasna i spokojna. Sam ocenie:)

W przyszłości będę planował(jeżeli uda mi się wybić) zrobić własną stronę więc z grafikiem podjąłbym dłuższą współprace.
Jeżeli wszystko pójdzie gładko a grafiki mi się spodobają jestem gotowy zapłacić między 50-100 zł (PayPal, przelew,PaySafeCard)

Kontakt:
GG:7786066
Email: fipcio12@gmail.com(Prosiłbym aby tytuł maila a raczej pierwsze 2 wyrazy brzmiały SPRZEDAM GIMPUJ!)

To chyba wszystko więcej informacji/pytań prosze zadawać w kontakcie którym podałem.

@@EDIT@@
Zapomniałem dodać maksymalny rozmiar sygnatur to 320x320 pixeli
« Ostatnia zmiana: 13.04.2015, 06:11:50 wysłane przez Dess » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Zlecę/Kupie] Wykonanie paru prac graficznych.
Skocz do: