Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Grafiki Chrisa  (Przeczytany 6744 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Chris G
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

Chris G


Zobacz profil
« : 18.02.2015, 20:31:30 »

Yo! Mrugnięcie Kilka moich prac. Technika przeróżna, styl również. Gimp 2.8 + wacom 22". Ułożone "chronologicznie", najstarsze u góry, najświeższe "dzieło" w pełni w kolorze na samym dole - obecnie tworzę właśnie już na takim "poziomie" - i w takim planuję głównie tworzyć, choć czasami wracam do pierwszych prymitywnych rysunków Uśmiech Oryginał jest inny, cenzura nazwiska, znaczków i rejestracji oczywiście nałożona pod publiczny "pokaz", gdyż prywatnie była rysowana dla znajomego. Być może niebawem moje grafiki będą dostępne w postaci nadrukach na koszulki w jednej ze znanych firm odzieżowych Uśmiech Pozdrawiam! Mrugnięcie











Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18.02.2015, 21:18:25 »

Idzie całkiem nieźle. Widoczny progres. Jednak anatomia do poprawy (Oczywiście pomijam celowe zniekształcenia proporcji w kreskówkowym stylu). Takie rażące błędy anatomiczne psują cały odbiór Twoich prac. Szczególnie widoczne są w pracy z "Panią US 1943"(dłonie, ramiona, klatka piersiowa...). Kolejna Pani już lepiej ale każdy kto choć trochę wie o problemach w rysowaniu będzie wiedział dlaczego ma zakryte dłonie Język W ostatnim zaprezentowanym przez Ciebie rysunku widać, że idziesz do przodu. Poziom rośnie. Dobre próby modelowania postaci. Jednakże znowu ta anatomia. O ile dłonie wyglądają tu całkiem przyzwoicie to w oczy rzucają się przykrótkie przedramiona i płaska klatka piersiowa. Ramiona, pachy tez coś za słabo zaobserwowane. Coś złego dzieje się też z obojczykami. Ogólnie odnoszę wrażenie, że po wymodelowaniu twarzy i dłoni trochę odpuściłeś sobie resztę. Koszulka nad spodniami bardzo fajnie się układa, ładnie wydobyłeś fałdy, ale na spodniach w kroczu, materiał układa się za delikatnie. W sumie prawie w cale się tam nie marszczy, a powinien. Ciekawe namalowane włosy. Podobają mi się. Fajna ta szubienica z Golfem Mrugnięcie
Zapisane

Chris G
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

Chris G


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18.02.2015, 22:24:13 »

Dzięki za odpowiedź! Uśmiech Widzę, że bardzo dobrze znasz się na digital paintingu... wychwyciłaś główne wady, szczerze mówiąc Mrugnięcie Co do tych pach i klaty nie za bardzo wiedziałem, jak to wycieniować. Oczywiście z uniesioną klatą koszulka musiałaby również trochę zmienić swoje położenie, a było już "za późno", bo zacząłem niekonwencjonalnie i musiałbym całą grafikę tworzyć od nowa, a z czasem u mnie tak sobie :/
Pozdrówy! Mrugnięcie
Zapisane
dadon08
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika


Wrócił Król


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 20.05.2015, 21:39:17 »

Masz bardzo dobry komiksowy styl. Kojarzy się z motywami z GTA V Uśmiech
Trening + wytrwałość
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DDigital Painting (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Grafiki Chrisa
Skocz do: