Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Komunikat przy zapisie do pliku.PLT  (Przeczytany 4359 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kris_pru
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Kris_pru


Zobacz profil
« : 03.02.2015, 15:50:08 »

Witam,
ostatnio próbowałem zapisać plik jako .plt, inkscape długo myślał i zwrócił informację:
"UniConvertor failed:
error opening file C:\WINDOWS\Fonts\Orial.ttf
error opening file C:\WINDOWS\Fonts\Orial.ttf
Traceback (most recent call last):
File "<string>", line 1, in <module>
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\uniconvertor\__init__.py", line 100, in uniconv_run
saver(doc, output_file)
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\sk1libs\filters\__init__.py", line 212, in __call__
module.save(document, file, filename, options)
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\sk1libs\filters\export\pltsaver.py", line 205, in save
saver.SaveDocument(document)
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\sk1libs\filters\export\pltsaver.py", line 199, in SaveDocument
self.SaveLayers(doc.Layers())
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\sk1libs\filters\export\pltsaver.py", line 184, in SaveLayers
self.SaveObjects(layer.GetObjects())
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\sk1libs\filters\export\pltsaver.py", line 174, in SaveObjects
self.SaveObjects(object.GetObjects())
File "C:\Program Files\Inkscape\python\lib\site-packages\sk1libs\filters\export\pltsaver.py", line 179, in SaveObjects
self.PolyBezier(obj.Paths(), obj.Properties())
AttributeError: 'NoneType' object has no attribute 'Paths'"
Proszę o pomoc.
plik przygotowany na jednej warstwie, napis w trzech liniach fontem Arial
Pozdrawiam Krzysztof.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03.02.2015, 15:53:55 »

Też miałam kiedyś z tym problem, chociaż mi wyskakiwał inny komunikat. W każdym razie zerknij tutaj: http://inkscape-tutorial.pl/forum/potrzebuje-pomocy/90-nie-mo%C5%BCna-zapisa%C4%87-pliku-plt.html, może akurat się przyda.
@Edit:
Chociaż jak zaczęłam czytać komunikat, to wygląda, jakby był problem z czcionką, w dodatku nie Arial, tylko Orial. Może pomyliłeś sobie czcionki?
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońInkscape - pomocWątek: Komunikat przy zapisie do pliku.PLT
Skocz do: