Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Projekt logotypów w krzywych  (Przeczytany 2584 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Veith
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


oj joj oj


Zobacz profil
« : 26.11.2014, 18:31:20 »

Witam wszystkich po dosyć długiej przerwie.
Opowiem pokrótce sytuacje, która mnie dotknęła.. Otóż wysłałem projekt koszulek do pewnej firmy dowiadywałem się wielu szczegółów dotyczących całego zamówienia. Jak już udało mi się zebrać fundusze okazało się, że logotypy, które wykonałem muszę im wysłać "w krzywych". Wiem, że coś takiego można wykonać w corelu, ale czytałem, że to w zasadzie tworzenie całego projektu od początku - czego raczej chciałbym uniknąć..
Logotypy nie są jakoś nadzwyczajnie skomplikowane. Może jest jakaś możliwość wykonania tego w gimpie (bo jego znam najlepiej), a jak nie to mógłby mi ktoś dać jakieś wskazówki gdzie mógłbym zaczerpnąć informacji o projektowaniu w krzywych.
Chyba, że ktoś byłby tak miły i nieodpłatnie to prze konwertował (nie wiem czy to odpowiednie sformułowanie). Ale chętnie nauczę się czegoś nowego, więc liczę na każdą pomoc!
« Ostatnia zmiana: 25.04.2016, 04:10:48 wysłane przez be@ » Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26.11.2014, 18:46:55 »

Krzywe to w programie wektorowym, a GIMP jest do grafiki rastrowej. Polecam darmowy Inkscape. Grafiki można zwektoryzować czyli automatycznie zmienić na krzywe, ale nie w każdym przypadku się to sprawdza. Zazwyczaj najlepiej utworzyć je od nowa. W razie czego chętnie pomogę z obsługą Inka.
Zapisane
Veith
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


oj joj oj


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26.11.2014, 19:34:48 »

Bardzo chętnie przyjmę każdą pomoc Uśmiech, zatem zabieram się do ściągania Inkskape Uśmiech
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: [ROZ] Projekt logotypów w krzywych
Skocz do: