Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Free DAZ Studio Pro (100% discount)  (Przeczytany 2598 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jagat
Nowicjusz

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 28.10.2014, 00:48:46 »



DAZ Studio Pro to niezwykle rozbudowany program służący do modelowania obiektów 3D, tworzenia animacji i wspaniałych cyfrowych ilustracji oraz fotografii.
Program ten, o wartości $249.00 - jest dostępny całkowicie bezpłatnie na stronie sewisu sharewareonsale.com, jeszcze przez ponad cztery dni.


 DAZ Studio został zaprojektowany z myślą o modelowaniu i renderowaniu modeli postaci w trójwymiarze. Oprócz tego idealnie nadaje się do tworzenia różnych elementów graficznych i fotorealistycznych scen, które mogą być renderowane programowo lub w OpenGL. Nie zabrakło w nim również dodatkowych narzędzi wspomagających przy tworzeniu animacji, a także przy projektowaniu wirtualnych środowisk z możliwością podglądu dzieła w trybie fly-throughs.

Program został wyposażony w najbardziej przydatne narzędzia, które pozwolą stworzyć i wymodelować unikalne dzieła sztuki wraz z wirtualnymi modelami postaci, zwierząt, pojazdów, akcesoriów, pojazdów, rekwizytów lub nietypowych obiektów graficznych. DAZ Studio oferuje możliwość produkowania i projektowania różnych ilustracji do książek, komiksów lub innych powieści graficznych.

DAZ Studio oferuje pełny dostęp do szablonów, wspomagających przy tworzeniu i modelowaniu obiektów trójwymiarowych. Umożliwia też modyfikowanie położenia i pracy kamery, a także skalowanie, obracanie, przesuwanie utworzonych obiektów oraz posiada wbudowanego samouczka, który pomoże użytkownikowi przebrnąć przez najważniejsze etapy podczas projektowania. Program pozwala też na synchronizowanie mowy z ruchem ust i dowolne modyfikowanie mimiki twarzy na utworzonych, wirtualnych modelach postaci.

źródło: www.dobreprogramy.pl

poniżej próbki możliwości tego programu:
(kliknij aby powiększyć)
      
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 28.10.2014, 10:22:27 »

Poczytałam komentarze na tej stronie co podał jagat, i ten program jest podobno dostępny za darmo praktycznie cały czas właśnie na stronie oficjalnej programu. A serwis do którego link widnieje w pierwszym poście wymusza rejestrację, oprócz tego są ogólnie różne problemy z kluczem czy z instalacją programu.
Wyczytałam także informację, że aktualizacje są płatne, a także sam program pozbawiony jest ważnych modeli, które także są płatne. Dodatkowo w komentarzu napisał ktoś, że program instaluje dodatkowe, nie chciane komponenty, nawet po odznaczeniu opcji.
Komentujący radzą także utworzyć punkt przywracania przed instalacją...
Jak to się ma do korzyści z użytkowania tego programu to nie wiem, ale pomyślałam, że warto uprzedzić.

Jak ktoś jednak ma ochotę pobrać to niech zrobi to ze strony domowej programu http://www.daz3d.com/products/daz-studio/daz-studio-what-is-daz-studio. Jak tam jest z tym wszystkim, nie sprawdziłam. Ale zawsze bezpieczniej pobierać ze stron oficjalnych Uśmiech
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkProgramy graficzneWątek: Free DAZ Studio Pro (100% discount)
Skocz do: