Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySpecial CompetitionSpecial Competition - głosowaniaWątek: Special Competition #18 - Rysunek tradycyjny - edycja druga - Głosowanie
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Special Competition #18 - Rysunek tradycyjny - edycja druga - Głosowanie  (Przeczytany 3788 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« : 26.09.2014, 16:00:04 »

Special Competition #18 - Głosowanie



Lime Point Temat edycji: Rysunek tradycyjny - edycja druga

Lime Point Rozmiary: dowolne

Lime Point Zadanie: Rysujemy, co chcemy - jedyny warunek: Technika wykonania ma być techniką tradycyjną (manualną). Zatem węgiel, stalówka, ołówek, pastela, cokolwiek, byle nie digital.

Lime Point Termin zakończenia głosowania: 10 17 października 2014, do godziny 20:00



Prace według kolejności zgłoszeń:

Hasia


JaTuTylkoSzkicuje





Głosujemy oddając jeden głos na Waszym zdaniem najlepszą prace.
Proszę uzasadnić swój głosy i zaznaczyć go kolorem!

Hasia: 0
JaTuTylkoSzkicuje: 0


Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: 14.10.2014, 17:03:16 wysłane przez Skwarek » Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27.09.2014, 05:16:11 »

Hasia: 1 - nie jestem znawcą, więc trochę trudno będzie mi uzasadnić wybór. Po prostu uwiódł mnie ten apetyczny demon ;P A tak serio, bardzo mi się podoba i nie potrafię dopatrzeć się tam żadnych mankamentów. Te czerwone plamy farby naprawdę wyglądają jak plamy krwi i wszystkie linie są takie płynne i zgrabne. Uważam, że cechy akwareli i rapidografu zostały bardzo dobrze wykorzystane i połączone tworząc spójną całość o takim właśnie nieco komiksowym charakterze
JaTuTylkoSzkicuje: 0 - ta praca również nie jest zła i ogólnie całkiem ciekawa. Widać, że autor włożył w nią sporo wysiłku. Podoba mi się tu wiele detali, ale ogólnie całość jest jakaś taka wyblakła. Chyba brakuje mi tu jakiegoś kontrastu, aby te ogniste plamy na demonie naprawdę wyglądały jak ogień. I tak naprawdę nie wiem, o co chodzi z tą niebieską kulą. Co tam w ogóle jest w jej wnętrzu. Niby czuć jakiś klimat, ale słabo jakoś to wszystko wyeksponowane. Może po części to wina jakości zdjęcia...
« Ostatnia zmiana: 27.09.2014, 05:38:56 wysłane przez be@ » Zapisane
Ejos
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 19
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06.10.2014, 18:58:37 »

Hasia: 1

Ładne, ale jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie wywiera. Niby akwarela, a nie wygląda jak akwarela, pięść mi się podoba. Nom pięść jest spoko. Kolorystyka też niby fajna ale jakieś takie to sztywne wszystko, niby same diagonale a ekspresji w tym nima (a przynajmniej ja nie widzę)Smutny

JaTuTylkoSzkicuje: 1

No!
Jest moc. Jest trffff i wszzzzz i jest WHuuAAAAAAAA!!!
I o to chodzi, odważnie z jajami, kolory wyblakłe za bardzo, ale połączenie żółtego z błękitem bardzo trafione.
Ręka tegóż demona kuleje, jak wszystko z resztą ale ta praca żyje kurde, ona mówi, ona krzyczy, ona brzmi!

Bardzo dobrze, bardzo dobrze  Cool

« Ostatnia zmiana: 06.10.2014, 19:17:16 wysłane przez Ejos » Zapisane
Ryychuu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: thomsson@jid.dug.net.pl
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 449
Galeria Użytkownika


Ostatni ISOs


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11.10.2014, 22:35:44 »

Hasia:1

Praca ładna jak każda twoja praca Mrugnięcie Demon jednak wydał mi się trochę... Mało demoniczny, nie czuję nieco mocy tej pracy

JaTuTylkoSzkicuje:2

Demon nie jest osobowy jak u Hasi, ale czuć od niego moc, ciekawe połączenie kolorów, jak Ejos wspomniał trochę wyblakłe, ale żółty i błękit rządzi, czuć dynamikę działań demona, po prostu mi się podoba
Zapisane

Jeśli trzeba może pomóc przy Linuxach (coś może o tym wiedzieć)
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14.10.2014, 17:03:39 »

To przedłużam do piątku, GŁOSOWAĆ!
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySpecial CompetitionSpecial Competition - głosowaniaWątek: Special Competition #18 - Rysunek tradycyjny - edycja druga - Głosowanie
Skocz do: