Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pędzle do DP  (Przeczytany 4403 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mithrandirr
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 48
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 26.06.2014, 21:36:41 »

Cześć  Cool znacie jakies dobre pedzle do DP? ale nie byle jakie z deviantarta tylko porządne używane przez najlepszych Mrugnięcie
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 27.06.2014, 10:52:39 »

Ja jestem za tym aby używać przede wszystkim prostych pędzli takich jak okrąglaki. A na deviantarcie jest właśnie cała masa świetnych pędzli, które często służą np. do teksturowania czy tam innych efektów specjalnych. Efekty osiągnięte dzięki takim pędzelkom mogą być bardzo różne w zależności jak się ustawi pędzel, czy warstwę na której się maluje. W jaki sposób ich używać często uczymy się sami poprzez praktykę. Wiele rzeczy można podpatrzeć oglądając i czytając tutoriale. Nie wiem jakie pędzle są dla Ciebie byle jakie, ale nawet te, które są tylko jakimś kwiatkiem czy motylkiem mogą świetnie prezentować się jako np. wzór na tkaninie.
Z pędzli do "efektów specjalnych" polecam te z dodatku GIMP Paint Studio. Nie należy przesadzać z fakturowymi pędzlami. Jak ich używać możesz podpatrzeć chociażby w videotutorialach Ramóna Mirandy. https://www.youtube.com/user/TheShockito
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeDigital PaintingWątek: Pędzle do DP
Skocz do: