Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Animowane tło.  (Przeczytany 7601 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mikkelson
Gość
« : 24.05.2014, 09:20:50 »

Witam. Ostatnio bawiłem się różnymi filtrami i FX-Foundrami - wyszło mi nawet ciekawe tło z animacją, które załączam na końcu tej wypowiedzi. Użyłem m. in. kubizmu, Alpha to Logo -> Chrominium (w FX-Foundrach) i Hue Changer + poprawki. Teraz pytanie - warto pisać do tego toutorial? Efekt w sumie ciekawy, poziom trudności bardzo łatwy, ale nie mam pojęcia czy komuś się to przyda. Mimo wszystko czekam na Wasze opinie.

Aha, tak przy okazji. Chciałem tylko zaznaczyć, że jest to mój pierwszy w miarę znośny efekt, także proszę o konstruktywną krytykę, która da mi kopa i motywację, aby kombinować dalej. (:


* tło.gif (660.13 KB, 500x500 - wyświetlony 10835 razy.)
Zapisane
davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25.05.2014, 13:38:54 »

Osobiście proponuję do Waszych poradników, jeśli chce Ci się pisać, ale niech inni się jeszcze wypowiedzą.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Mikkelson
Gość
« Odpowiedz #2 : 11.06.2014, 19:29:57 »

Oczywiście, że chce mi się pisać. Po to zresztą wstawiłem tutaj tę propozycję. Poczekam jeszcze na opinie innych, ponieważ na podstawie jednej nie mogę dokładnie stwierdzić, czy komuś rzeczywiście się to przyda.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11.06.2014, 19:43:17 »

Sam efekt wg mnie mało przydatny/atrakcyjny, chociaż na pewno nowicjusze mogliby się z takiego tutoriala czegoś nauczyć. Może napisz najpierw w dziale Wasze poradniki i wtedy się zobaczy, czy jednak warto to przenosić do tutoriali. Przynajmniej takie jest moje zdanie, chociaż w tym dziale to nie ja decyduję, ale skoro długo nikt się nie wypowiadał, to postanowiłam napisać Język
Zapisane
Mikkelson
Gość
« Odpowiedz #4 : 12.06.2014, 14:45:36 »

Też  miałem wątpliwości co do wystawienia mojej pracy tutaj, ale się przemogłem. Mam oczywiście świadomość, że efekt nie jest powalający. Poczekam aż kilka innych osób się wypowie. Dzięki za opinię.

Dół: w takim razie zabieram się do pisania. Rozumiem, że nie ma sensu tutaj prezentować tutka i lepiej od razu go napisać w Waszych poradnikach? Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 12.06.2014, 18:10:47 wysłane przez Mikkelson » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12.06.2014, 14:49:10 »

Myślę, że każdemu będzie łatwiej ocenić, jeśli zobaczy gotowy poradnik, a nie tylko efekt.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Animowane tło.
Skocz do: