Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Header na stronę  (Przeczytany 8419 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dawidek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

Dawidek


Zobacz profil
« : 29.03.2014, 19:28:19 »

Hej. Pomógłby mi ktoś z logo dla mojej strony? Nie będzie to firmowa strona czy coś takiego... Tak z pasji. Nie mogę poradzić sobie z programem graficznym żeby to elegancko wyglądało, za to na kartce na szybko naszkicowałem sam pomysł i wygląda on tak:
http://zapodaj.net/a327477eb0df2.jpg.html

 

Byłby to tak jak pisałem portal o deskorolce w codziennymi newsami i artykułami stąd skojarzył mi się kalendarz i lupka. Kalendarz trochę słabo mi wyszedł, ale chodzi o to żeby było widać, że na każdej kartce jest deskorolka - codzinna jazda itp. Pierwsza kartka musi mieć datę 21 czerwca - jest to Dzień Deskorolki. Na napis "DESUNIA" nie mam jako tako pomysłu. Myślałem żeby zrobić ją z cegły i żeby były tam jakieś ludziki robiące różne ewolucje. Postarałem się to przedstawić, a mam małe umiejętności z rysunku Mrugnięcie Hasło pozostanie tak jak jest, chociaż wolałbym żeby z lewej był kalendarz i kartki leciały w stronę hasła... taki motyw. Czy byłby mi ktoś w stanie pomóc? Oczywiście chęci najważniejsze Uśmiech

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2014, 19:59:28 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29.03.2014, 19:36:24 »

Jak na logo, to chyba za dużo tam wszystkiego. Może Tobie chodzi o header? Jakie konkretnie ma to mieć wymiary?
Niezbyt podoba mi się ta deska w kropce nad i. Wg mnie lepiej wyglądałoby, gdyby po prostu całą literkę "i" zastąpić deską.
Zapisane
Dawidek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

Dawidek


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29.03.2014, 19:48:05 »

Jak na logo, to chyba za dużo tam wszystkiego. Może Tobie chodzi o header? Jakie konkretnie ma to mieć wymiary?
Niezbyt podoba mi się ta deska w kropce nad i. Wg mnie lepiej wyglądałoby, gdyby po prostu całą literkę "i" zastąpić deską.

Dzięki za odpowiedź. Boże, no oczywiście, że chodzi o header... Logo swoją drogą. Najlepiej jakby na headerze (coś jak zrobiłem) było również logo - tu nie mam pomysłu, chciałbym połączyć dziewczynę z deskorolką ale jak to nie wiem. Bo w końcu de(sunia) Uśmiech Logo wykorzystałbym też do naklejek. Ma być proste i łatwe do zapamiętania. Jestem otwarty na propozycje, oczywiście możemy zmienić na całą literkę "i".

EDIT: co do wymiarów to wysokość 86px, a szerokość dowolna, ale lepiej żeby nie przekraczało 200px. Oczywiście proszę wziąć pod uwagę ew. poprawki - nie mam skończonego szablonu do strony, próbuję załatwić header i wtedy pod niego zrobimy kolorystykę. Strona byłaby w kolorach biały/szary/czarny/pomarańczowy/czerwony (albo bez niego).
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29.03.2014, 19:49:13 »

No, za tę "sunię", to ja już chyba Ci nie pomogę Język
Zapisane
Dawidek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

Dawidek


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29.03.2014, 19:52:39 »

No, za tę "sunię", to ja już chyba Ci nie pomogę Język

Ojoj, no weź. Dobrze jak jest "kontrowersyjnie". Uśmiech

EDIT: proszę o zmianę nazwy tematu, tak jak zasugerowała be@ na - "Header na stronę". Z góry dzięki.\

Znajdzie się ktoś chętny? Jestem otwarty na propozycje, zmiany.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2014, 23:27:51 wysłane przez Dawidek » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Header na stronę
Skocz do: