Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarSprzedam / WykonamWątek: Podejmę się prostych zleceń dla ćwiczeń za darmo lub za niewielką opłatą
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Podejmę się prostych zleceń dla ćwiczeń za darmo lub za niewielką opłatą  (Przeczytany 4316 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
AfroMetal
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 65
Galeria Użytkownika


Tak, mam afro i słucham metalu.


Zobacz profil
« : 03.12.2013, 00:40:17 »

Witam,

Chcę w przyszłości zająć się grafiką na poziomie zawodu, jednak narazie jako osiemnastolatek, którego czeka matura mam niewielkie doświadczenie. Studia w kierunku grafiki są wyłącznie płatne, a i tak niewiele dają. Praca własna jest najważniejsza.

Dlatego podejmę się różnych prostych, a może nawet i bardziej skomplikowanych zleceń. Jestem w stanie wykonać je za darmo. Jeśli zależy Ci jednak na szybkim wykonaniu pracy i przedstawieniu jej terminowo mała zachęta byłaby na miejscu Mrugnięcie.

Kontakt:

Mała próbka tego co zrobiłem. (otwiera galerię na gimpuj.info)
Zapisane


"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
— Terry Pratchett
Mort
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarSprzedam / WykonamWątek: Podejmę się prostych zleceń dla ćwiczeń za darmo lub za niewielką opłatą
Skocz do: