Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Ed. IV: Finał  (Przeczytany 15401 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« : 14.09.2013, 20:01:43 »

Tematem bitwy jest: Logo ligi
Koniec głosowania: 21 września

A:


B:


Powodzenia.

A: 0
B: 0
« Ostatnia zmiana: 22.09.2013, 09:31:46 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 15.09.2013, 17:46:03 »

Ciężko... naprawdę, ciężko wybrać. I to nie tak, że obie prace są aż tak dobre, ale właśnie, to że obie mają swoje braki, które mi się nie podobają. Ale wybrać trzeba.

A- 1 Wygląda, że wymagała więcej pracy, ale kompozycja mi się nie podoba. Korona jest bardzo symetryczna, wilber już nie. Myślę też, że logo wyglądałoby lepiej jakby ich kształt(dolny brzeg korony i głowa) bardziej do siebie pasował(trochę jak puzzle). Dodatkowo napis "I ty możesz zostać mistrzem" kojarzy mi się z jakimś hasłem na plakat. Na plus są ładne kolory i wykorzystanie motywu wilbera. Dlatego punkt tutaj.
B- 0. Logo bardzo skromne, ale naprawdę zastanawiałam się nad tym czy nie przydzielić punktu tutaj, bo logo nie powinno być przekombinowane, no i ono właśnie takie jest, ale te wydało mi się po prostu nieciekawe. Wydaję mi się też, że nie zapamiętałabym go i widząc sam sygnet nie skojarzyłabym go z ligą użytkowników GIMP-a.
Zapisane

Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.09.2013, 19:23:30 »

A: 2
B: 0

Też punkt pójdzie do pracy A z kilku powodów - praca może zostać wykorzystana w różny sposób, na różnych tłach i wygląda tak samo ładnie (nie pasuje mi tylko stricto B&W wersja, reszta jest fajna). Czcionka też przypadła do gustu, jednakże jest jeden minusik - dlaczego nad literką "S" jest kreseczka? Nie licząc pierwszej pracy Język Kolejny powód - wilber - łatwo na forum skojarzyć, że chodzi o GIMPa. Podobnie jak użycie na innych stronach, też może nasunąć skojarzenia z GIMPem, czego druga praca tego tak nie przedstawia i może równie dobrze dotyczyć dowolnego portalu graficznego, gdzie odbywają się jakiekolwiek ligi.
Zapisane
Celestus
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 144
Galeria Użytkownika


Hip Hop - nie dzieli nas a łączy !...


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.09.2013, 21:25:07 »

A: 3 - powiem tak....Gdyby nie korona to było by super. Ale wygląda ona dość tandetnie i kojarzy mi się z "logotypami" które tworzą sobie gimnazjalni "raperzy" inspirowani RPK. Poza tym czcionka kolorystyka i całość mają się bardzo dobrze. Do ideału brakuje, ale w porównaniu do pracy B robi różnicę

B: 0 - Bardzo przyjemny design, ale nie ma zaprezentowanych innych wersji, co wzbogaciło by prezentowaną pracę. Poza tym jak już stwierdził Dobrotek, nie bardzo kojarzy się z GIMP-em. Na upartego można domyśleć się po pędzelku... ale pewnie gdybym napotkał takie logo gdzieś przypadkowo w necie, to w życiu nie skojarzyłbym z GIMP-em a tym bardziej z PFUG
Zapisane


be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16.09.2013, 17:26:46 »

A: 3
B: 1
Bardzo trudno było mi zdecydować. Wg mnie obie prace są na podobnym poziomie dlatego dla równowagi oddaję głos na pracę B. W pracy A podoba mi się, że zostały zaprezentowane różne wersje kolorystyczne. Praca B z kolei wydaje mi się bardziej elegancka.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22.09.2013, 09:32:38 »

Zwyciężyła:

Arcobalena
Zapisane
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23.09.2013, 14:13:05 »

Moje gratulacje Mrugnięcie
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaBitwy ligoweWątek: Ed. IV: Finał
Skocz do: