Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Amatorskie prace Endziorka
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Amatorskie prace Endziorka  (Przeczytany 2341 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Endziorek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Endziorek


Zobacz profil
« : 21.06.2013, 21:43:23 »

Cześć, robię takie sygnaturki od dwóch dni, może nie całych. Więc proszę raczej o rady i linki do tematów gdzie mogę się czegoś nauczyć niż o opinię. Będę bardzo wdzięczny, a tutaj owe prace: totalna amatorka. Aha bym zapomniał, wzorowałem się na tutorialach będącymi na tej stronie.









Zapisane

uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22.06.2013, 07:02:00 »

1. Trochę nudna. Skoro wstaje z tronu powinieneś pokazać ten ruch, bo jak na razie to tło jest statyczne, a render lekko dynamiczny.
2. Trochę ten czerwień odstaje od reszty. Światło jest, ale na nic konkretnego nie pada (trochę na ramie jedynie, ale wydaje mi się, że powinno padać jedynie na tył i widoczne wtedy by było tylko światło na bokach).
3. Render nie wtopiony, a tło nudne.
4. J/w

Tak ogólnie to na dwa dni ćwiczeń to tragedi nie ma, ale to z tutoriali, więc ocenić "na poważnie" będzie można dopiero jak zaczniesz tworzyć coś sam.
Sprawdzonych poradników Ci nie dam, bo ja uczyłem się metodą podglądania prac innych i próbowania zrobić to po swojemu. Wydaje mi się jednak, że nasza strona ma dość dobrą skarbnicę tutków. Przestudiuj jeszcze kilka z nich, a nie będziesz już ich potrzebował.
Zapisane



Endziorek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Endziorek


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22.06.2013, 08:39:53 »

1. Trochę nudna. Skoro wstaje z tronu powinieneś pokazać ten ruch, bo jak na razie to tło jest statyczne, a render lekko dynamiczny.
2. Trochę ten czerwień odstaje od reszty. Światło jest, ale na nic konkretnego nie pada (trochę na ramie jedynie, ale wydaje mi się, że powinno padać jedynie na tył i widoczne wtedy by było tylko światło na bokach).
3. Render nie wtopiony, a tło nudne.
4. J/w

Tak ogólnie to na dwa dni ćwiczeń to tragedi nie ma, ale to z tutoriali, więc ocenić "na poważnie" będzie można dopiero jak zaczniesz tworzyć coś sam.
Sprawdzonych poradników Ci nie dam, bo ja uczyłem się metodą podglądania prac innych i próbowania zrobić to po swojemu. Wydaje mi się jednak, że nasza strona ma dość dobrą skarbnicę tutków. Przestudiuj jeszcze kilka z nich, a nie będziesz już ich potrzebował.


Ogromne dzięki, o takie coś mi właśnie chodziło - na pewno będę się stosował.
Zapisane

Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22.06.2013, 14:46:20 »

W moim guście to te 2 pierwsze są najlepsze Mrugnięcie Ta druga troszkę jest pusta ale tak to całkiem spoko, a co do czerwonego to przynajmniej nie jest monotonna i jest coś co przyciąga uwagę na postać Mrugnięcie
W tej pierwszej to przesadziłeś ze światłem na postaci.Białym kolorem maluj tam gdzie już jest światło (ale nie przesadzaj) no i czarnym/szarym tam gdzie cień ale w tym przypadku to już musisz uważać.
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Zanpaktou
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 24
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 22.06.2013, 20:50:52 »

Pierwsze dwie prace są dość dobre jak na początki.
Nie wiem czy taka moda teraz czy to zależne od gustu... ale widzę, że każdy robi strasznie jasne sygnatury, ja wolę je troche przyciemnić i nadać mocne barwy poprzez np. miękkie światło. Polecam spróbować także tej opcji Język
PS: Ramki podobno wyszły z mody ^_^ Spróbuj też dodać więcej renderów, lub pobawić się z C4D i Brush'ami(pędzle) Język Pozdrawiam  laugh
Zapisane

]http://www.gimpuj.info/gallery/92/79185_14_06_13_9_53_55.png[/img]]http://www.gimpuj.info/gallery/92/79185_15_06_13_9_14_29.png[/img]]http://img593.imageshack.us/img593/277/hxy.png[/img]http://www.gimpuj.info/replacement.png[/img]
Przeczytaj regulamin.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Amatorskie prace Endziorka
Skocz do: