Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DDigital Painting (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Komiks o podróżach w czasie
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Komiks o podróżach w czasie  (Przeczytany 5561 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gacut
Gość
« : 10.06.2013, 20:36:21 »

Cześć wszystkim.
Od jakiegoś czasu, zacząłem realizować swój pomysł na komiks, którego fabułą są podróże w czasie. Aktualizuję go, kiedy mam czas i chęci.
Chciałbym się dowiedzieć od was, użytkowników forum gimpuj.org, co myślicie na temat komiksu. Zdaję sobie sprawę, że moje umiejętności rysowania nie są fenomenalne, ale jak to mówią "Praktyka czyni mistrza". Nie startuję na mistrza, ale chciałbym odrobinę poprawić swoje możliwości. Największy problem mam z rysowaniem rąk. Nad nimi spędzam najwięcej czasu.
Konstruktywna krytyka mile widziana.

LINK DO KOMIKSU:



Swoją drogą: Na forum jestem od długiego czasu, ale nigdy nie było okazji na napisanie posta bądź wypowiedzi więc witam się z wami serdecznie   Uśmiech
Zapisane
uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10.06.2013, 23:01:12 »

Trochę mnie nudziło, ale zdaję sobię sprawę, że to dopiero wprowadzenie i akcja rozkręci się dopiero później. Męczące było przewijanie między stronami, więc fajnie było by to podzielić na rozdziały i wszystko na jednej podstronie, ale innych obrazkach.
Co do rysunków to nie jest źle. Moim zdaniem dosyć dobrze idzie Ci wyrażanie emocji poprzez mimikę twarzy. Na resztę porad poczekaj aż wpadnie ktoś bardziej obeznany Mrugnięcie
Zapisane



be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10.06.2013, 23:12:36 »

To tam było więcej stron? Nawet nie zauważyłam...
Co do samego komiksu, to grafika wydaje się w porządku chociaż czasami miałam wrażenie chaosu, natomiast sama historia mnie nie zaciekawiła i wydała się dosyć naiwna ale to zapewne dlatego, że raczej nie jestem właściwym targetem. No i jak napisał uKreskowane, dopiero się rozkręca. No i akurat ja jakoś nigdy komiksów nie czytywałam.
 Podsumowując, nie jest źle a z czasem zapewne będzie lepiej Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 11.06.2013, 00:25:51 wysłane przez bea » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11.06.2013, 08:15:38 »

Spodziewałam się tych przycisków na dole bo czytam z góry na dół i jak już przeczytam, to patrzę czy jest następna strona. Ew. po bokach ja w pokazie slajdów. Poza tym one faktycznie są strasznie biedne. To nawet nie są przyciski.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11.06.2013, 20:09:22 »

Jak na komiks strasznie dużo tekstu Uśmiech

Czy powstaje on w GIMP-ie?Uśmiech
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11.06.2013, 21:47:59 »

Pasują Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DDigital Painting (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Komiks o podróżach w czasie
Skocz do: