Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: sygnaturka ocencie :)  (Przeczytany 2285 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Masz w Morde
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Masz w Morde


Zobacz profil
« : 06.06.2013, 12:39:47 »

od prawie miesiąca w gimpie i coś takiego jak wam się podoba?




są to zleconka Język
Zapisane
judgemaut
Gość
« Odpowiedz #1 : 06.06.2013, 20:05:03 »

Cześć,

pierwsza grafika jest spoko (aczkolwiek osobiście nie lubię kontrastu niebieskiego z czerwonym Język)

w drugiej grafice podobają mi się napisy, sama grafika jest taka sobie, ale to tylko moje zdanie. Uśmiech
Zapisane
Olixnt
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika

Olixnt


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08.06.2013, 13:35:05 »

Kolorystyka nie pasuje do siebie, rendery nie są wtopione, wymiary według mnie troszkę za duże w stosunku do postaci Duży uśmiech



//Hasia: Poprawiłam Twój post, ale na przyszłość pisz poprawnie. Stawiaj spację po przecinku i używaj polskich znaków. To polskie forum.
« Ostatnia zmiana: 09.06.2013, 10:55:00 wysłane przez Hasia » Zapisane
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09.06.2013, 09:32:47 »

Za speca się nie uważam, żeby nie było, bo sama jeszcze się uczę, więc no. Prace są ok, ale jest kilka detali które, można by było poprawić. Tak jak tu Olixnt powiedział:
Cytuj
Kolorystyka nie pasuje do siebie,rendery nie sa wtopione,wymiary wedlug mnie troszke za duze w stosunku do postaci;D
Wtopienie renderu w tej 2 pracy jet lepsze niż w tej pierwszej, niebieski i czerwony się ciut gryzą, rendery są ciut małe przez co kiepsko widać jest postać a ty masz dużo roboty z tłem (co nie oznacza, że ten render ma być ogromny), a i chyba postać jest źle przeskalowana (krzywo).
I to by było na tyle Chichot Polecam zajrzeć do działu tutoriale Mrugnięcie


//Hasia: Co wy macie do tej spacji po przecinkach i kropkach? Powstawiałam też kilka brakujących przecinków.
« Ostatnia zmiana: 09.06.2013, 11:05:13 wysłane przez Hasia » Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Zanpaktou
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 24
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15.06.2013, 22:03:00 »

-"Jakiś problem?" -Tak...

O 1 nie ma co za dużo mówić :/
Zaś w 2 już trochę lepiej (Jak na miesiąc)Język Napis ładnie zrobiony, poćwicz wtapianie i będzie luks Język
Zapisane

]http://www.gimpuj.info/gallery/92/79185_14_06_13_9_53_55.png[/img]]http://www.gimpuj.info/gallery/92/79185_15_06_13_9_14_29.png[/img]]http://img593.imageshack.us/img593/277/hxy.png[/img]http://www.gimpuj.info/replacement.png[/img]
Przeczytaj regulamin.
Firegon
Nowicjusz

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 13
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16.06.2013, 11:04:47 »

A ja troszkę z innej strony.

Jest BARDZO dobrze, bo widzę u Ciebie POMYSŁ.
Zwykle ludzie nawrzucają c4d na całe tło, dodadzą źle wycięty render i kończą pracę. U Ciebie widać pomysł!
Mimo to, napiszę to samo co inni - czerwony render i niebieskie tło raczej do siebie nie pasują.
Zapisane
SebDelete
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika

SebDelete


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16.06.2013, 15:27:43 »

ja też tam się na tym nie znam, ale spodobało mi się, tylko jak kolega napisał wcześniej czerwony i niebieski to nie jest fajny pomysł. Moim zdaniem lepiej pracuj tworząc tło na kolorach z rendera.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: sygnaturka ocencie :)
Skocz do: