Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialeSzkoła rysowania (Moderator: Hasia)Wątek: chcę zrobić takiego 'ludka' który...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: chcę zrobić takiego 'ludka' który...  (Przeczytany 23540 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
smark144
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

smark144


Zobacz profil
« : 01.05.2013, 21:14:45 »

chcę zrobić takiego 'ludka' (od pasa w górę) który będzie pokazywał w bok (na skos w dolny lewy róg; trochę wyżej) na obrazie wielkości 480x260 px wyżej. Nie wiem jak. Chcę aby był 'bardzo podobny do tych postaci...:

Postać główna (ta po lewej): http://bit.ly/130JZf2
Postać którą ma przypominać: http://bit.ly/YePMMf

...oraz aby było na nim widać pokaźny efekt 3D np.: Okulary- szkło dalej niż oprawka. Twarz- okular bliżej niż twarz itp..

Proszę o pomoc, najlepiej poradnik/tutorial abym też mógł coś zrobić w ramach tworzenia obrazu. Proszę o szybką odpowiedź.

PS: nie wiem tylko jeszcze z z lewą ręką. Myślę że jak by trzymała probówkę z zieloną parującą cieczą :3
Zapisane
zwykly.gosc
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 73
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 05.05.2013, 12:59:37 »

Pobierz slbie takiego skina lub sam zrob i dodaj do minecrafta (wygooglasz sobie szybko sposób bo nie chce sie rozpisywać).
Zrob w minecrafcie jaskinie czy co tam chcesz rzeby tam był ludek.
Pobierz program mineways z sieci i za jego pomocą odszukaj sobie ten fragment lądu z ludkiem i ustaw na eksportowanie z bohaterem i wyeksporutj to do obj.
Pobierz program blender i otworz w nim ten obj. Ustaw sobie rig ludka tak jak chcesz (wejdz na troman.pl i w przewodnikach wyszukaj o rigach).
Wyrenderuj - znajdziesz o tym troche na necie ale o tym mozna serio sporo pisac. No i pamietaj że jak chcesz oswietlony render to dodaj jakies lampy albo zmień kolor świata...
Zapisane



Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialeSzkoła rysowania (Moderator: Hasia)Wątek: chcę zrobić takiego 'ludka' który...
Skocz do: