Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zmiany, zmiany, zmiany...  (Przeczytany 13709 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
darkmanek
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26.07.2007, 23:30:28 »

Odnośnie galerii: kilka prac wrzuciłem, ale po masowym wczytaniu pokazuje się "masowe wczytywanie obrazó" i wyniki tegoż wczytywania. A poza tym spoko, podoba mi się ta wersja forum.
Zapisane


Kto wymyślił Photoshop'a? Przecież jest GIMP!
Rafaelus
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika

Rafaelus


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 26.07.2007, 23:54:59 »

Wygląda na to że nasz programista zgubił literke Mrugnięcie Myślę że niedługo to poprawi.
Zapisane

Mykusz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: maxxd@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 248
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27.07.2007, 07:05:35 »

Nie no extra jest Chichot Dziękujęmy Kifer za galerie Chichot Bardzo dobrze, że do regulaminu zostało dodane najważniejszych  parę punktów Chichot
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 27.07.2007, 07:15:23 »

Super super super Uśmiech Tylko jedna rzecz: nie mogę dodać więcej niż 5 obrazów w masowym ich dodawaniu, jak chcę dodać więcej to dodaje się pierwsze 5.
Dzięki za info - na razie ustawiłem, że można max 5 przy masowym dodawaniu uploadnąć, jak znajdę czemu więcej niż 5 nie chce sie dodać to zmienię Mrugnięcie

Odnośnie galerii: kilka prac wrzuciłem, ale po masowym wczytaniu pokazuje się "masowe wczytywanie obrazó" i wyniki tegoż wczytywania. A poza tym spoko, podoba mi się ta wersja forum.
Poprawione.
Część lokalizacji nie jest do końca jeszcze spolszczona, bo strasznie dużo tego miałem(w sumie 400 linii), z pomocą Mykusza udało mi się dużą część zrobić, ale jeszcze np cały mój panel administracyjny po ang jest.

<capeone> Ziomioslaw: a dało by sie tak zrobic aby do galerii wejsc z czyjegos profilu??
<Ziomioslaw> to do Cakpera pisz:)

a więc - pisze ;p
bo narazie to jedyna opcja zeby wejsc do czyjejs galeri to znalezienie jego posta i klikniecie... nie da sie z profilu ;p
Zrobione.
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 27.07.2007, 07:39:31 »

@Galeria jest po prostu super, to jej pierwsze dni wiec wyrozumialosc ustawiona na maxa, nalezy ja przetestowac gruntownie Uśmiech hehe
Takze przylaczam sie do podziekowan dla Kifera Uśmiech Przyznaje ze czekalam na pewne zmiany i ciesze sie z nich bardzo.

@Odnosnie FAQ - prosilabym o troche wiecej entuzjazmu wobec niego - czyli nie omijac tematu szerokim lukiem, tylko przejrzec,  pomyslec co mozna zmienic, co dodac, jak uzupelnic. To FAQ bedzie mam nadzieje duzym ulatwieniem dla nowych uzytkownikow, ktorzy przestana w tonach zalewac temat Pomocna Dlon bez jakiejkolwiek logiki i poswiecenia z ich strony. Czesc uzytkownikow drazni (przyznajmy to szczerze) gdy po raz n-ty pojawia sie temat "dlaczego moje pedzle nowe nie sa w gimpie, skoro je sciagnalem" etc.

@Edycja belki dostaje plusa Uśmiech aktualne ustawienie jest nie tylko mile dla oka ale i technicznie wygodne. Dobra decyzja Uśmiech

@Download juz pochwalilam Uśmiech Nie sadze aby trzeba bylo cos zmieniac tymczasem.


Pozdrawiam i czekam na pomoc/inspiracje w tworzeniu dalszym FAQ
Zapisane
Pyza
Gość
« Odpowiedz #19 : 27.07.2007, 08:54:38 »

Wielkie dzięki Kifer.A to oznacza że nie będzie potrzeby robienia galerii na forum?Czy będzie to służyć tylko do oceniania?
Zapisane
Nevariel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 97
Galeria Użytkownika

Nevariel

The Necromancer


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 27.07.2007, 10:52:26 »

co do faq'a to proponuję aby po rejestracji przeglądarka automatycznie przenosiła do niego, wtedy przynajmniej będzie pewność że nowi go przeglądali

resztę zmian popieram
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 27.07.2007, 11:45:59 »

co do faq'a to proponuję aby po rejestracji przeglądarka automatycznie przenosiła do niego, wtedy przynajmniej będzie pewność że nowi go przeglądali

resztę zmian popieram

jak FAQ bedzie skonczone to pomyślę coś w tym kierunku Uśmiech (w zasadzie już mam pomysł)

Jedna moja propozycja dla korzystajacych z galerii Mrugnięcie Możecie tam też wrzucac obrazki do tutoriali, co sprawi, że dostępne będą zawsze gdy forum będzie działało Uśmiech
Zapisane
Whisper
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80
Galeria Użytkownika


Graphic from Heaven


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 28.07.2007, 20:15:56 »

Być może nie jest to błąd, ale jednak jest błędem. Więc, Mam dwie kategorie Projekty i Bananas Studio, gdy jestem w kategori BS i chce dodać zdjęcie, to dodaje mi je do moich projektów ( layoutów ) . Wiecie oco biega ??
Zapisane
ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 28.07.2007, 21:18:51 »

@Bovver, można ustawić do jakiej kategorii ma być dodany obraz przy dodawaniu pojedynczego obrazu
Zapisane

Whisper
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80
Galeria Użytkownika


Graphic from Heaven


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 28.07.2007, 21:47:35 »

Tak wiem, robie tak, ale i tak przenosi moje obrazy do głównej kategori czyli Projekty , WWW. Spróbóje ale widać że gdzieś jest błąd.
Zapisane
Freddy Kruger
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Wiadomości: 414
Galeria Użytkownika


Gimpowid


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19.08.2007, 09:48:34 »

Na początku chciałbym powitać was po mojej nieobecności na forum. Jednak to wystarczyło wam byście zmodernizowali całe forum i podziwiam was za to. Dziękuje za to, że wkładacie tyle pracy w to by to forum było coraz doskonalsze. Nie wiem jak to forum wyglądało na początku, jednak wiem, że w rok stworzyliście potężną stronę internetową która dalej się rozwija. Teraz to po prostu strach się bać co przyniesie nam kolejny rok Mrugnięcie
Zapisane

Kulok
√ ι ק

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 777
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19.08.2007, 10:37:24 »

Z pewnością zmiany przysłużyły się forum, dziekuję wszystkim ludziom za nie odpowiedzialnym. Cakper, a komiks (dopiero się  rozwija, ale kto wie co z niego bedzie za kilka miesięcy)?  Chichot

Cytuj
Nie wiem jak to forum wyglądało na początku, jednak wiem, że w rok stworzyliście potężną stronę internetową która dalej się rozwija.

Link do starego forum: http://www.gimpuj.info/archiwum/
« Ostatnia zmiana: 19.08.2007, 14:07:57 wysłane przez Kulok » Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Zmiany, zmiany, zmiany...
Skocz do: