Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Portfolio  (Przeczytany 4591 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
HugoArtz
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 44
Galeria Użytkownika

HugoArtz

Hi, me is amateur designer.


Zobacz profil
« : 29.03.2013, 22:11:23 »

Hey, zrobiłem sobie portfolio które było wzorowane na nagrodzonym portfolio Cloud'a ponieważ moje umiejętności z GIMP'em nie są za duże więc chciałem wziąć jakiś przykład. Więc proszę o ocenę i kryrykę.
Uwaga, nie piszcie czym się różni od tej pracy Cloud'a bo zmieniałem niektóre elementy, a i sorki za duży obraz ale słabo jestem obeznany w kodowaniu na forach. Uśmiech

http://www.gimpuj.info/gallery/91/78005_28_03_13_4_19_01_0.png

Cloud: Jak nie jesteś obeznany w kodowaniu, to można wkleić sam link.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2013, 23:53:55 wysłane przez Cloud » Zapisane

Salindor
Gość
« Odpowiedz #1 : 01.04.2013, 10:25:47 »

Cześć

nie jestem ekspertem i nie widziałem tego nagrodzonego portfolio, ale ogólnie wygląda całkiem fajnie. Może jednak mógłbyś popracować nad tłem. Chodzi mi dokładnie o te szare paski z dwóch stron (to tylko moja subiektywna opinia). No i kolor czcionki, może troszeczkę ciemniejszy? Niektóre osoby przesiadujące przed kompem mają problemy ze wzrokiem i mogą średnio widzieć co tam jest napisane (chodzi mi o tą jasnoszarą czcionkę w footerze i w artykułach).

Pozdrawiam
Zapisane
nataly2288
Gość
« Odpowiedz #2 : 09.07.2013, 17:33:02 »

Portfolio - proste, łatwe i przyjemne dla oka Mrugnięcie no oczywiście można trochę pokombinować z kolorystyką, bo taka trochę smutna jak dla mnie ;( ... ale jestem kobietą, także musisz mi to wybaczyć Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Portfolio
Skocz do: