Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: SotW #133 - Armagedon - Głosowanie  (Przeczytany 2651 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« : 27.03.2013, 20:40:44 »

 
                Signature of the Week #133 - głosowanie



Temat edycji: Armagedon
Maksymalne rozmiary: 500x250px lub 250x500px

Prace według kolejności zgłoszeń:

Graf


Madzialena


HugoArtz




Głosujemy oddając po jednym głosie na Waszym zdaniem najlepszą pracę.
Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem (w innym przypadku głos nie zostanie policzony!).


Graf: 0
Madzialena: 0
HugoArtz: 0


Głosowanie trwa do 10 kwietnia 2013 do godziny 20:00
Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: 13.06.2013, 01:45:58 wysłane przez bea » Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27.03.2013, 21:15:39 »

Graf: 1 Jedyna praca, która mi się podoba ze względu na kompozycję.
Madzialena: 0
HugoArtz: 0
Zapisane

Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 28.03.2013, 11:07:13 »

W życiu nie zrobiłam żadnej sygnatury Uśmiech Oceniam bardzo subiektywnie, bez znajomości "trendów sygnaturowych".

Graf: 1 Kompozycyjnie to jest średnio. Może i linia horyzontu jest na dobrej wysokości(chociaż moim zdaniem odrobinkę za nisko) to w najważniejszych punktach obrazu nie ma nic ciekawego. Dodatkowo linia brzegu i linia jego odbicia z lewej strony i ugięte gałęzie jednego drzewa z prawej (bo drugie strzela gdzieś w niebo) prowadzą do miejsca gdzie też nic nie ma. A w najjaśniejszym punkcie obrazu jest... gałąź. Użyta kolorystyka też nie przemawia do mnie.
Madzialena: 1 Mój głos ląduje tutaj, ponieważ sygnatura ta, moim zdaniem, ma najlepszy klimat. Niestety kadr jest zły. Przede wszystkim horyzont jest naprawdę za nisko. Pamiętaj Madziu, że nawet w sygnaturach powinno się przemyśleć kompozycję. Ale mimo wszystko jakbym miała wstawić sobie którąś z tych sygnatur do podpisu, to wybrałabym jedynie Twoją.
HugoArtz: 0 Dla mnie praca jest za mdła. Odrobina kontrastu czasami działa cuda Uśmiech
Zapisane

uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28.03.2013, 11:32:34 »

Graf: 1 Trochę bez pomysłu moim zdaniem, choć tragedii nie ma
Madzialena: 2 Po prostu podoba mi się klimat jak i wykonanie  Uśmiech Mogłabyś ten dym puścić z czegoś, a nie po prostu jest z normalnie stojącego budynku, z którym się nic nie dzieje
HugoArtz: 0 Może i nie znam się kompletnie na sygnaturkach ale ta jest raczej słaba. Ten największy meteor jednocześnie za budynkiem znajdującym się dalej i przed budynkiem bliżej. Niebo nie przypomina nieba. Te kropki przy meteorze to co miało być? Zabrał je ze sobą z kosmosu i mają rozmiar piłeczki od ping-ponga? Na dodatek napis rozpikselowany i nieczytelny + horyzont
Zapisane



Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotWSotW - głosowania (Moderator: Hasia)Wątek: SotW #133 - Armagedon - Głosowanie
Skocz do: