Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: Poprawa jakości logo z widoczną pikselizacją
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Poprawa jakości logo z widoczną pikselizacją  (Przeczytany 4367 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
borowek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

borowek


Zobacz profil
« : 11.03.2013, 19:12:15 »

Proszę o jak najszybszą pomoc z usunięciem pikseli widocznych w tym logo. Po dodaniu do MS Worda pojawiają się piksele, które mogę policzyć. Czy da się coś zrobić, by je usunąć?

Z góry przepraszam za zły dział, czy coś w tym stylu, ale jestem tutaj nowy.

Proszę o jak najszybszą pomoc.


* VII LO.jpg (8.4 KB, 142x71 - wyświetlony 1377 razy.)
« Ostatnia zmiana: 14.03.2013, 02:28:34 wysłane przez bea » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13.03.2013, 02:51:59 »

W tym logo to prawie nic nie widać, bo jest mikroskopijne. Poza tym nie wiem, czy chcesz aby ktoś Ci je poprawił czy raczej wytłumaczył jak to zrobić. Zdecyduj się, bo nie wiem, czy mam przenieść do innego działu.

PS
MS Worda nie używam, ale może po prostu to logo jest po otwarciu w nim powiększane i stąd te piksele? Jak na mój gust, to po prostu trzeba by zrobić je od nowa w większym rozmiarze i najlepiej w wektorach.

@Edit:
Dzięki za poprawienie tytułu, jednak nadal nie wiem, czy ktoś ma Ci wytłumaczyć, jak to logo poprawić czy zrobić to za Ciebie. W zasadzie nie widzę innego wyjścia niż zrobienie go od nowa. O ile sam obrazek może dałoby się jakoś wygładzić, to napisy już z całą pewnością trzeba zmienić na bardziej czytelne. Polecam program Inkscape, logo jest całkiem proste i łatwe do odtworzenia a jeśli chcesz, aby ktoś zrobił je za Ciebie, to już musisz założyć temat w dziale Prośby.
« Ostatnia zmiana: 13.03.2013, 04:10:54 wysłane przez bea » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: Poprawa jakości logo z widoczną pikselizacją
Skocz do: