Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Książki, Poradniki - GIMP i DP  (Przeczytany 2841 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mulisha
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Mulisha


Zobacz profil
« : 20.11.2012, 00:02:52 »

Ostatnim czasy postanowiłem zainteresować się tematyką rysunku, od stosunkowo długiego czasu rysuje (głównie odrysowywuje, oczywiście nie od kalki ;P), z niewielkimi przerwami acz jestem z siebie bardzo dumny, iż zainteresowałem się czymś na tak długi (jak dla mnie) już czas. Jako że jak już wspominałem, bardzo mi się "zabawa" ta spodobała, postanowiłem w owym kierunku rozwijać się jeszcze bardziej i idąc z... hmmm... duchem czasu pobawić się z grafiką również na komputerze, zainteresował mnie właśnie GIMP (2.8), trochę poszperałem po internecie i natrafiłem właśnie na to forum, poczytałem, pooglądałem tutki, coś popróbowałem, nie wychodzi mi to zbyt dobrze... W najbliższym czasie planuję również zakupić tablecik do rysowania i pobawić się w Digital Painting. Ok, ale po co ja to wszystko mówię? Bo teraz, gdy znacie już nieco skróconą, moją historię łatwiej będzie Wam doradzić mi, w sprawię, w której piszę. Mianowicie: bardzo bym prosił o doradzenie paru tytułów książek, z przydatnymi iformacjami, kursami i innymi tego typu dotyczących programu GIMP oraz Digital Paintingu. Z góry dziękuję i jeśli zły dział to bardzo przepraszam.

/Peace!
« Ostatnia zmiana: 13.01.2013, 00:21:32 wysłane przez bea » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.11.2012, 04:37:19 »

Jeśli chodzi o obsługę GIMP-a, to całą potrzebną wiedzę znajdziesz w internecie, a zwłaszcza tutaj na forum. Książki to moim zdaniem zupełnie niepotrzebny wydatek.
Co do Digital Painting, to się nie wypowiem, bo niestety nie posiadam tabletu, więc nie interesowałam się zbytnio tą tematyką.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: Książki, Poradniki - GIMP i DP
Skocz do: