Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialeWasze poradniki (Moderator: davlasq)Wątek: Kolorowanie czarno-białych zdjęć
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Kolorowanie czarno-białych zdjęć  (Przeczytany 12273 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
krzysiuprogamer
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

krzysiuprogamer


Zobacz profil
« : 30.09.2012, 21:53:37 »

Witajcie Chichot
Jest to mój drugi poradnik do Gimpa. Pokazuję w nim, jak kolorować czarno-białe zdjęcia. Nie zrażajcie się tym, że całość trwa 27 minut - w sumie wszystko zawarłem w trzech pierwszych Język Aczkolwiek jeśli ktoś chce popatrzeć na moje zmagania z zamalowywaniem twarzy pędzlem (a mogłem wziąć różdżkę+szybką maskę, psiakrew...) to zapraszam do obejrzenia całości, jeśli jesteście początkujący to na pewno dowiecie się kilku przydatnych rzeczy Uśmiech
Przepraszam że całość nie jest "idealna", miało wyjść lepiej, ale niestety problemy z miejscem na dysku + pośpiech zdecydowały o tym, że efekt końcowy jest kijowy Język Mimo wszystko, pierwsze trzy minuty naprawdę warto oglądnąć, więc zapraszam.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I-nfAUB7jzU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I-nfAUB7jzU</a>
Zapisane
Salindor
Gość
« Odpowiedz #1 : 24.10.2012, 22:13:32 »

Super poradnik, na pewno się przyda.

Dzieki!
Zapisane
polplastoka
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

polplastoka


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06.04.2014, 09:48:58 »

Niedawno zainteresowałem się programem GIMP. Jestem na etapie poznawania i zabawy. zacząłem nakładać tekstury i pomyślałem, że mógłbym pokolorować kilka starych zdjęć. Bardzo dziękuję Koledze za zobrazowaną instrukcję jak to robić. Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialeWasze poradniki (Moderator: davlasq)Wątek: Kolorowanie czarno-białych zdjęć
Skocz do: