Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria by olszakos21  (Przeczytany 4388 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« : 25.08.2012, 21:40:28 »

Witam wszystkich. Od niedawna zacząłem bawić się w gimpie, czyli tak niecały tydzień. Chciałbym zaprezentować wam moje pracę,liczę na oceny oraz informacje co robię dobrze a co źle. Wszystkie moje prace robione są wyłącznie myszką, gdyż jak na narazie nie posiadam tabletu.









« Ostatnia zmiana: 25.08.2012, 23:01:19 wysłane przez olszakos21 » Zapisane
Lupi
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-NC
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika


Love and Peace


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 25.08.2012, 21:43:24 »

Yhym zaiste jeśli to dopiero tydzień praktyki to zarąbiste. Bawię się w Digital Art z 3 miechy a tak nie potrafię 9,5 na 10
Zapisane

"prs: Podobno najtrudniejszą rzeczą w zakupie macbooka jest powiedzenie rodzicom, że jest się gejem. "




Namae
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 216
Galeria Użytkownika


Let's go!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 25.08.2012, 22:35:19 »

Cytuj
gdyż jak na narazie nie posiadam tabletU
Dziękuję za poprawną pisownię~  Buzia na kłódkę

Jak możesz, wstawiaj mniejsze obrazki, naprawdę ciężko ogląda się takie giganty :<

Wypowiem się jedynie co do ostatniej pracy:
Głowa jest zbyt zdecydowanie zbyt płaska, wygląda jakby została w połowie ucięta, radzę porzucić smudge tool na rzecz zakraplacza (Ctrl+klik LPM), aha, n i odradzam wszelkie "włoso-podobne" pędzle- więcej z nich szkody niż pożytku ;p
Zapisane
olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25.08.2012, 22:58:31 »

Dziękuję za opinie. Teraz mam pytanie, co robi ten zakraplacz i czemu jest lepszy od smuge ? Co do włosów to kompletnie nie miałem pomysłu jak je narysować wieć postanowiłem użyć tych "włoso podobnych" pędzli. Pozatym moja postać cierpi na płaskogłowie (taki joke) Język Wiem, że głowa jest trochę płaska nawet próbowałem to zmienić, ale jakoś mi nie szło.
Zapisane
Namae
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 216
Galeria Użytkownika


Let's go!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 25.08.2012, 23:02:09 »

Jeżeli zmniejszysz opacity pędzla, będzie bardzo fajnie nadawać się do blendowania kolorów w miarę wiarygodny sposób(tj. nie będzie ich rozmywać). Trzeba jedynie trochę poćwiczyć z tym narzędziem.
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 26.08.2012, 11:50:12 »

Oczy w połowie wysokości głowy...
Weź chociaż trochę sobie ogarnij, bo jeśli nie widzisz na pierwszy rzut oka, że ta twarz jest wręcz groteskowa, to jest naprawdę źle. Tu masz jakieś skany Loomisa - http://fineart.sk/photo-references/andrew-loomis-anatomy-books/drawing-head-and-hands
Zapisane

olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 27.08.2012, 11:12:16 »

Zraniłeś moje artystyczne uczucia tym komentarzem, aż musiałem popłakać sobie w kącie ;( A tak poważnie to wiem, że to nie jest wybitne dzieło tym bardziej, że zwykle rysuje co innego, no ale nastepnym razem postaram się bardziej jeżeli chodzi o anatomie.

A tu następny obrazek



Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DDigital Painting (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Galeria by olszakos21
Skocz do: