Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialeWasze poradniki (Moderator: davlasq)Wątek: Super Prosta Sygnatura
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Super Prosta Sygnatura  (Przeczytany 5784 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Takayoshi
Gość
« : 25.08.2012, 19:19:23 »

Tutorial graficzny w linku. Zapraszam do komentowania i wstawiania własnych prac w oparciu o ten poradnik. Gdyby ktoś chciał paczkę z materiałami wykorzystanymi w tej pracy, proszę pisać PW Mrugnięcie

http://i.imgur.com/6VfNu.jpg

Miłej lektury!
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.09.2012, 03:04:29 »

Mam prośbę. Wrzucajcie poradniki jak albo wykonacie jakąś ciekawą pracę z nowym efektem, albo zrobicie coś na prawdę dobrego. Nie zaśmiecajcie forum badziewnymi tutorialami, które tylko tworzą złe nawyki. Najpierw sami się uczcie, potem zacznijcie uczyć. To się tyczy szczególnie sygnatur. Początkujący: NIE PRZERABIAJCIE TAKICH TUTORIALI. To Wam tylko zepsuje gust i nabierzecie złych nawyków.
Zapisane

Takayoshi
Gość
« Odpowiedz #2 : 02.09.2012, 20:12:26 »

Primo - tutorial ten jest po to, by zapoznać nowych ze smużem.
Secundo - Śmiem twierdzić, że Twoje prace są co najwyżej średnie i nudne (kilkanaście razy dokładnie ten sam proces), a zachowujesz się co najmniej, jakbyś był minimum ojcem grafiki rastrowej. Opanuj ego i nie graj "mistrza", bo Twoje prace nadają się, bez obrazy, do wycierania nimi d***...
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02.09.2012, 21:48:58 »

Primo ten tutorial pokazuje jak zle smuzyc. A co do mojej grafiki to chlopczyku proszę nie rozsmieszaj mnie.
Zapisane

klecior
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 128
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 02.09.2012, 22:22:26 »

Zaczyna się tutaj nie potrzebna kłótnia.

Simon, lepiej byś uczynił pisząc co dokładnie było w tym tutorialu źle, bo czytając twojego posta wygląda to jak byś po prostu stwierdził "Jest zły i bez gustu, bo tak."

Za to Takayoshi
Cytuj
Secundo - Śmiem twierdzić, że Twoje prace są co najwyżej średnie i nudne (kilkanaście razy dokładnie ten sam proces), a zachowujesz się co najmniej, jakbyś był minimum ojcem grafiki rastrowej. Opanuj ego i nie graj "mistrza", bo Twoje prace nadają się, bez obrazy, do wycierania nimi d***...
Nie powinieneś reagować tak agresywnie, każdy ma opinie i trzeba się z tym liczyć, gdy komuś nie spodoba się twoja praca należy to przyjąć z honorem, a nie "najeżdżać" na prace tej oto osoby, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż Simon1995 posiada sporą liczbę ładnych, profesjonalnie wyglądających prac.

A co do mojej grafiki to chlopczyku proszę nie rozsmieszaj mnie.
Nie widzę sensu w dodatkowym prowokowaniu.
Zapisane
Celestus
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 144
Galeria Użytkownika


Hip Hop - nie dzieli nas a łączy !...


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 02.09.2012, 23:25:45 »

Yyy... NIE.. zdecydowanie jestem na nie. Komentarz pozostawię dla siebie. Tutoriali na sygnatury ci u nas dostatek. Ten nie wnosi nic nowego, a nawet nic przydatnego.
Zapisane


Grey_Wolf
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 160
Galeria Użytkownika


Kogo by tu wrzucić na ząb...


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03.09.2012, 20:03:46 »

Szału nie ma Niezdecydowany ciekawsze są u nas a nawet jest ich za dużo tak jak powiedział celestus94. Muszę zgodzić się też z kleciorem. Nie ma sensu co się kłócić tylko twardo przyjąć to co inni o nas i naszych pracach sądzą. Z resztą ilu ludzi tyle gustów, więc wszystkim na pewno nie dogodzisz. IMHO Administratorzy powinni zamknąć wątek Niezdecydowany
Zapisane

Pozdrawiam i zapraszam do oceniania mojej galerii Uśmiech 2
davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 04.09.2012, 16:15:04 »

Jest to temat z poradnikiem użytkownika, każdy może go skomentować i wstawić swoją pracę, więc nie widzę sensu zamykania go. A jak kłótnia będzie się ciągnąć, odpowiednie posty zostaną usunięte.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialeWasze poradniki (Moderator: davlasq)Wątek: Super Prosta Sygnatura
Skocz do: