Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeSprzęt dla grafików (Moderator: Hasia)Wątek: Tablet graficzny dla początkującego
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tablet graficzny dla początkującego  (Przeczytany 18481 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Amos01
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika

Amos01


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 22.08.2012, 15:04:09 »

To chociaż zobacz sobie Pentagramy, polska firma, przynajmniej z serwisem nie będzie problemu. No i nie są to już jakieś no-name jak te, które podałeś wcześniej, normalnie Manta mi się przypomniała. Duży uśmiech

Okej nie musi się rozpaść, ale jeśli?Naprawdę nie szkoda Ci tej kasy?
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 22.08.2012, 15:40:11 »

Ok, jak już zdecydowałeś, że nie chcesz wacoma to nie będę Cię już więcej namawiać, ale za to mogę wypowiedzieć się na temat tabletu Genius, tyle że będzie się to tyczyło modelu G-Pen 450 A6. I tak jak napisałam wcześniej, tablet działał dosyć sprawnie, ale obszar roboczy szybko się zużył(może to wina mojego intensywnego używania, bo malowałam na nim naprawdę dużo). Pamiętam też, że piórko źle zniosło upadek z mojego biurka i musiałam go sklejać, ale dalej działało. Bateria wytrzymywała dosyć długo. Byłam nawet z niego zadowolona, nie sprawiał problemów i współpracował z GIMP-em.

I może tak, jak radzi Amos01, poszukaj sobie coś z Pentagrama, z tego co wiem to Typhon ma tablet z tej firmy i chyba jest zadowolony.
Zapisane

QuisPL
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 22.08.2012, 15:52:23 »

Pentagramy też sprawdzałem znalazłem 1 w takiej cenie używany ale z gwarancją jeszcze 15 miesięcy, sprawdzę coś nowego może jednak slim xl będzie lepszy? Slim ma rok gwaranci więc jak coś się stanie...

Co do kasy: to idę do 2 gimnazjum nie utrzymuję się sam z siebie, a na wyjścia z kumplami zawsze się jakaś kasa znajdzie (pod łóżkiem albo coś ;P) W dodatku mam dysgrafię (i chyba dyslekcję) i jakbyś zobaczył mój zeszyt (chcesz to Ci Wyśle fotki) w to nikt się nie odczyta, pewna osoba powiedziała mi że muszę ćwiczyć rękę np. rysować, ćwiczyć pisanie. Kiedy dowiedziałem się o tabletach i możliwości połączenia mojej pasji oraz rechabilitacji to stwierdziłem że muszę taki mieć, a teraz pojawiła się iskra nadziei że mogę to zrobić. Więc nie, nie szkoda mi kasy.

Hasia
też myślałem o geniusie ale chyba się nie zdecyduje
zobaczę jak działa slim i napisze czy jestem zadowolony
Zapisane

ghoot
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: ghoot@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 282
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22.08.2012, 16:31:43 »

Z tego co słyszałem pentagramy były jeszcze 2 lata temu dobre, ale teraz się spsuły. Aczkolwiek potwierdzić nie mogę.
Zapisane
QuisPL
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 28.08.2012, 22:08:44 »

Tablet właśnie do mnie dotarł!
Super się na nim rysuję. Jestem z niego zadowolony, ale zobaczymy ile pożyje (trochę napewno bo ma rok gwary)
Zapisane

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeSprzęt dla grafików (Moderator: Hasia)Wątek: Tablet graficzny dla początkującego
Skocz do: