Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moja 1-sza sygnatura.  (Przeczytany 3133 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
RemiXaRo
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 17.07.2012, 16:12:14 »

Jest to moja pierwsza sygnatura  Uśmiech 2
Nie czytałem żadnych "Tutków", wszystko z głowy.
Krytyka mile widziania.
Pzdr, RemiXaRo


* gimpuj.info.png (109.15 KB, 400x150 - wyświetlony 444 razy.)
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17.07.2012, 17:10:10 »

Niestety, długa droga przed tobą. Nic nie trzyma się kupy, rendery słabo wycięte, niewtopione, napisy słabe. Lepiej poczytaj tutki sygnaturowe, ale te nowsze?
Zapisane
Serafino
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 247
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17.07.2012, 18:41:06 »

Żadnych nowych tutoriali jeśli potrafisz aż, albo tylko wkleić rendery na tło i dodać napis, zrób najstarsze, mające najwięcej odwiedzin tutoriale dodatkowo napisy w sygnaturach i zastosowanie profesjonalnych efektów w sygnaturach, to powinno Tobie wystarczyć na "dobry" start i wyuczenie swojego w miarę oryginalnego stylu
Zapisane

Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17.07.2012, 21:18:20 »

Zdaje mi się, że kojarzę tych dwóch Chichot A co do sygnaturki to podpisuję się pod przedmówcami.
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Celestus
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 144
Galeria Użytkownika


Hip Hop - nie dzieli nas a łączy !...


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18.07.2012, 11:13:27 »

-_-  Czemu wy wszyscy nowi czepiacie się tych sygnatur. Przecież jest wiele prostszych i ambitniejszych rzeczy dla początkujących niż sygnatury.Poczytaj sobie jakieś poradniki z działów typu :    http://www.gimpuj.info/index.php?action=tutorials&sa=view_cat&id=13
  http://www.gimpuj.info/index.php?action=tutorials&sa=view_cat&id=20
  http://www.gimpuj.info/index.php?action=tutorials&sa=view_cat&id=16&sort=
Tu są naprawdę ciekawsze i prostsze rzeczy niż sygnatury. Jeżeli chcesz poszerzyć wiedzę na temat użytkowania programu, jakim jest Gimp, lub chcesz wykorzystać w jakiś ambitny sposób jego możliwości, to IMHO robienie sygnatur i tego typu "badziewi" to nie ta droga. (Choć czytanie tutoriali na ich temat dostarcza ciekawych informacji i pokazuje parę fajnych graficznych "sztuczek" )


Przepraszam że tak się jakoś unoszę, ale ostatnio zacząłem odnosić wrażenie, że większość nowych użytkowników  stwierdza że "gimp to taki program do robienia sygnatur i herbów z "ceesa" ". Nie przejmuj się, to tylko moje skromne zdanie i nie musisz się z nim liczyć Duży uśmiech
Zapisane


klecior
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 128
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18.07.2012, 13:40:11 »

Przepraszam że tak się jakoś unoszę, ale ostatnio zacząłem odnosić wrażenie, że większość nowych użytkowników  stwierdza że "gimp to taki program do robienia sygnatur i herbów z "ceesa" ". Nie przejmuj się, to tylko moje skromne zdanie i nie musisz się z nim liczyć Duży uśmiech

Nie jesteś w tym jedyny, ostatnio coraz trudniej o znalezienie czegoś innego niż avek, sygna lub herb.

Co do samej sygnatury, jeśli, ale to tylko jeśli tło zrobiłeś sam od zera, a nie po prostu wkleiłeś, to tło samo w sobie jest fajnym elementem, co do reszty... inni już wypowiedzieli się na ten temat więc ja nie muszę.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja 1-sza sygnatura.
Skocz do: