Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Mithroo- Gallery Anime Signature.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Mithroo- Gallery Anime Signature.  (Przeczytany 2723 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mithroo
Gość
« : 10.07.2012, 11:21:48 »

Witam w mojej skromnej galerii. Nie wiem na jakim jestem poziomie, w Gimpie już troszku pracuje. Zapraszam do oceny.
1.
2.
3.
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.07.2012, 19:01:57 »

1. Jak wyostrzysz render to na prawdę będzie ciekawie. IMO kwiaty po prawej za bardzo odstają. Napis bardzo dobry, kolory też.
2. Za duża, nie robi się takich. Ładne wtopienie, kolory ok, dobre teksturki i C4D (?)
3. jw.
Myślę, że jesteś na dobrej drodze, więc ćwicz.
Pozdrawiam i zapraszam do mojej galerii sygnatur Uśmiech
Zapisane
Mithroo
Gość
« Odpowiedz #2 : 14.07.2012, 19:45:31 »

Sygnatury (te według cb duże) maja wymiary 500x200. To nie jest dużo.
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14.07.2012, 20:13:47 »

Zauważ, robi się mniejsze teraz Uśmiech
Zapisane
klecior
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 128
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14.07.2012, 20:46:29 »

Zauważ, robi się mniejsze teraz Uśmiech

Czy ja wiem, to czysta preferencja. Zależy tez gdzie masz zamiar użyć, na niektórych forach są limity co do wielkości.
Zapisane
Serafino
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 247
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14.07.2012, 21:13:36 »

Wymiary niech robi jakie chce, nie ma z góry narzuconych wymiarów, to że ktoś robi mniejsze, cieńsze, dłuższe, krótsze, krzywe, okrągłe...i tak dalej i tak dalej, nie powinno na interesować, póki tej osobie wychodzi, bo nie ma co kombinować z rozmiarami jak nie potrafi się zapanować nad kompozycją i estetyką.

Jeśli chodzi o sygnatury to muszę Ciebie pochwalić ze względu na ciekawość tła które nie jest jednym kolorem, lub zwykłym nieciekawym gradientem. Nad ostrością i głębią (rozmyciem) możesz popracować, ale to nie jest wymóg - tylko umila oko i pokazuje nam że wiesz jak nad tym zapanować, dodatkowo może przekonać innych "TRV" że sygnatury tak śmieszne (jeżeli chodzi o prostotę wykonania i brak większego znaczenia) nie są, a wszystkiego trzeba spróbować (przynajmniej jeśli chodzi o grafikę), możesz przerobić nawet te najstarsze i najprostsze tutoriale które składają się z 2 - 3 filtrów i jednej cm; a nóż, widelec się czegoś nauczysz nowego i przyda się w przyszłości lub podczas poszukiwania nowego stylu; wtopienie Tobie wychodzi ale przez brak widocznych różnic w głębi kolorów wydaje się to płaskie i bez polotu; takich ramek staraj się nie robić, wygląda to wyjątkowo brzydko; druga sygnatura to chyba Twoja najgorsza, za to pierwsza jest naprawdę ciekawa, OBY TAK DALEJ!
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Mithroo- Gallery Anime Signature.
Skocz do: