Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońInkscape - pomocWątek: Komunikat "python.exe przestał działać" przy zapisie svg jako wktr (sk1)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Komunikat "python.exe przestał działać" przy zapisie svg jako wktr (sk1)  (Przeczytany 2719 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Luka1
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Luka1


Zobacz profil
« : 12.06.2012, 18:31:19 »

Próbuję zapisać svg jako wektor (sk1), pojawią się okno z tesktem:

Program python.exe przestał działać.

Potem klikam ok i wyskakuje nowe okno:

Program Inkscape otrzymał dodatkowe dane od uruchomionego skryptu. Skrypt nie zgłosił błędu, jednak możliwe, że wynik jego działania jest inny niż spodziewany. A poniżej: Uniconvertor failed

Przez dwa miesiące program działał bez zarzutu. Ostatnio wyskoczył ten fiołek. Odinstalowałem program i zainstalowałem na nowo. Wciąż to samo. Zainstalowałem program na 2 innych komputerach z Win7. To samo. O co chodzi??

« Ostatnia zmiana: 09.03.2022, 10:34:05 wysłane przez be@ » Zapisane
Ryychuu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: thomsson@jid.dug.net.pl
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 449
Galeria Użytkownika


Ostatni ISOs


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.06.2012, 23:01:32 »

spróbuj zainstalować pythona z http://www.python.org/download/ , sprawdź czy problem jest nadal, jeśli będzie, to przeinstaluj ponownie Inkscape'a
Zapisane

Jeśli trzeba może pomóc przy Linuxach (coś może o tym wiedzieć)
Luka1
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Luka1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.06.2012, 11:40:32 »

Tak też zrobiłem, i to z obu wersjami Python, tj. python-2.7.3.msi oraz oraz python-3.2.3.msi. Potem przeinstalowałem też Inkscape.

Niestety nic nie pomogło :/

Zauważyłem też, że na forach anglojęzycznych też ludzie piszą o tym problemie, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na ten problem.

Co robić?
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońInkscape - pomocWątek: Komunikat "python.exe przestał działać" przy zapisie svg jako wktr (sk1)
Skocz do: