Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Special Competition #8 - Wiosna, ach to ty! - głosowanie  (Przeczytany 7020 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« : 06.05.2012, 17:51:14 »

 
                Special Competition #8 - głosowanie



Temat edycji: Wiosna, ach to ty!
Maksymalne rozmiary: Do 1000x1000 nie mniej niż 600x600px

Prace według kolejności zgłoszeń:

hasia


gagistan




Głosujemy oddając po jednym głosie na Waszym zdaniem najlepszą pracę.
Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem (w innym przypadku głos nie zostanie policzony!).


hasia: 0
gagistan: 0


Głosowanie trwa do 13 maja 2012 do godziny 15:00
Powodzenia!
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
ghoot
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: ghoot@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 282
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06.05.2012, 18:21:32 »

hasia: 1 Praca jest bardziej realistyczna (wspaniałe oświetlenie), od razu kojarzy się z wiosną. Mnóstwo zieleni - i o to chodzi!
gagistan: 0 Pracę uważam za bardziej pomysłową, wykonaną prawie równie dobrze. Zabrakło mi jednak atmosfery wiosny.
Zapisane
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #2 : 06.05.2012, 22:08:24 »

gagistan: Bardzo ładna praca. Nie znalazłem mankamentów rażących , (chociaż na DP się nie znam), genralnie wybór to kwestia, tego,że akurat tu odpowiada mi bardziej koncepcja realistyczna.

hasia:
Cytuj
Lubię zielony kolor, a do tego tutaj jest bardzo pięknie pokazana przyroda, las, aż człowiek czuje, że on żyje! Same szczegóły i wykonanie zasługują moim zdaniem na uznanie, ale te blaski światła spomiędzy liści- szczęka opada... Mój faworyt Special competition i do wyróżnienia!

hasia: 2
gagistan: 0
Zapisane
Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.05.2012, 16:29:18 »

hasia: 2- śliczny obrazek, dakładny i realistyczny.
gagistan: 1- Ten obrazek ma w sobie coś niezwykłego, magia wiosny. Brakuje tylko wróżek i rajskich ptaków (ok, to byłaby już lekka przesada, ale taki jest moim zdaniem klimat tej pracy)
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11.05.2012, 08:27:38 »

No i jest problem, bo obie prace są świetne. Jednak trzeba wybrać tą lepszą. Nie zrobię tego na podstawie jakości i stylu obrazków, bo obie prace są pod tym względem doskonałe, ale na podstawie tego, która mi się bardziej podoba, choć i to jest bardzo trudne Język.

hasia: 2- Jak już wspominałem, wspaniała praca. Od razu kojarzy się z dniem wagarowicza, czyli pierwszym dniem wiosny, jednak...
gagistan: 2- ta praca podoba mi się troszkę bardziej. Jest taka na pograniczu zimy z wiosną. Pierwszy kwiat czyli zwiastun wiosny. Dookoła latają motylki jak wróżki, które jakby roztapiają śnieg Język. Ta praca podoba mi się jednak odrobinę bardziej. Jak mówiłem, było to trudne, jednak ostatecznie wybieram tą pracę, ale gratuluje wam obu Uśmiech.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #5 : 11.05.2012, 08:47:39 »

Ta mała dziewczynka, to jest wiosenka, która rozsiewa kwiatki i topi śnieg.
Zapisane
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 12.05.2012, 13:24:49 »

Wybór jest ciężki, nie ma co!
hasia: 3 - Wybieram jednak pracę hasi ze względu na kolorystykę, która wręcz zachęca, żeby wyjść na dwór. Bardzo ładne światło swoją drogą.
gagistan: 2 - Praca również jest świetna, jednak tutaj trochę dokucza mi pustka. Mrugnięcie
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 12.05.2012, 13:28:52 »

Zupełnie się na tym nie znam, praca hasi jest bardzo ładna, jak zawsze zresztą, ale praca gagistan jakoś bardziej przekonuje mnie klimatem, podobają mi się bardzo kolorki.
hasia: 3
gagistan: 3
Zapisane

Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13.05.2012, 19:00:56 »

hasia: 3 - Świetne wykonanie i kolory, ale m. in. słuchawki mogłyby być bardziej dopracowane.
gagistan: 4 - Osobiście bardziej podoba mi się kompozycja, układ i kolorystyka. Wybór ciężki, ale głos oddaję tutaj.
Zapisane
Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 13.05.2012, 19:01:40 »

Bardzo ciężki wybór.

Hasia: 3
Gagistan: 5

Hasiu, praca ma naprawdę solidny poziom. Kolorystyka jest miodzio, jednak całokształt średnio trzyma się tematu, bo równie dobrze mogłoby to być lato Mrugnięcie Tak samo zielono i podobnie spędzany czas. Uważam, że jak na Twoje możliwości, stać Cię na więcej Uśmiech

Gagistan, praca od razu nasuwająca skojarzenia z Wiosną, która nadchodzi zaraz po zimie. Widać dysproporcje w umiejętnościach Twoich i Hasi, jednak pomysł przedstawienia pracy zrobiło swoje, toteż tutaj poleci punkt Mrugnięcie

Edit: Cóż, WertyS mnie wyprzedził, ale na jedno wyszło Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySpecial CompetitionSpecial Competition - głosowaniaWątek: Special Competition #8 - Wiosna, ach to ty! - głosowanie
Skocz do: