Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 6 7 [8]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Prace Kamiko  (Przeczytany 80966 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kamiko
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #98 : 01.12.2015, 17:24:19 »

Zapisane

"Dzisiaj ceni się to, co określa się jako wolność myślenia, ale ceni się ją nie dlatego, że jest wolną myślą, lecz dlatego, że jest wolnością od myślenia, dlatego, że jest wolną bezmyślnością (...)." CHESTERTON

"Some hold the undemonstrable dogma of the existence of God; some the equally undemonstrable dogma of the existence of the man next door." CHESTERTON
maciejos
Gość
« Odpowiedz #99 : 08.01.2016, 12:27:08 »

Bardzo mi się podobają twoje prace, bo mają swój niepowtarzalny styl Uśmiech
Zapisane
Kamiko
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #100 : 29.02.2016, 22:10:19 »

Bardzo mi się podobają twoje prace, bo mają swój niepowtarzalny styl Uśmiech

Dziękuję, miło mi!

Zapisane

"Dzisiaj ceni się to, co określa się jako wolność myślenia, ale ceni się ją nie dlatego, że jest wolną myślą, lecz dlatego, że jest wolnością od myślenia, dlatego, że jest wolną bezmyślnością (...)." CHESTERTON

"Some hold the undemonstrable dogma of the existence of God; some the equally undemonstrable dogma of the existence of the man next door." CHESTERTON
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 29.02.2016, 23:52:11 »

Bardzo androgyniczny ten "Kamyk". To będzie główny bohater? Mogłabyś w sumie troszkę przybliżyć tę postać.
 Dziwnie wyszła dłoń, którą trzyma miskę. Nie za długie ma te palce tam? I nie wiem co to za wystająca kość(?) w okolicy krzyża, raczej nie powinna być widoczna w tym miejscu, chyba że u anorektyka, ale to też trochę niżej.
 Podoba mi się kwitnąca gałązka Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 01.03.2016, 00:46:07 wysłane przez be@ » Zapisane
Kamiko
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #102 : 01.03.2016, 00:51:29 »


Zapisane

"Dzisiaj ceni się to, co określa się jako wolność myślenia, ale ceni się ją nie dlatego, że jest wolną myślą, lecz dlatego, że jest wolnością od myślenia, dlatego, że jest wolną bezmyślnością (...)." CHESTERTON

"Some hold the undemonstrable dogma of the existence of God; some the equally undemonstrable dogma of the existence of the man next door." CHESTERTON
Strony: 1 ... 6 7 [8]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DDigital Painting (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Prace Kamiko
Skocz do: