Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnaturkowy zawrót głowy ;)
Strony: [1] 2 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnaturkowy zawrót głowy ;)  (Przeczytany 43351 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« : 03.02.2012, 21:18:45 »

Siemka dzisiaj chcę wam pokazać moje sygnaturki. Uśmiech







« Ostatnia zmiana: 22.08.2012, 14:32:24 wysłane przez Magda990 » Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Hopla
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 29
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04.02.2012, 10:31:47 »

Niby nie są złe, ale jest kilkanaście rzeczy które bym zmieniła... najlepsza chyba ostatnia. Uśmiech 2 Pracuj dalej! Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 17:26:45 wysłane przez caje » Zapisane

Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04.02.2012, 11:39:01 »

Dziękuję, ostatnia też uważam, że mi najlepiej wyszła, co prawda mocno odbiegłam od tutorialu, ale efekt jest zadowalający. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 17:27:16 wysłane przez caje » Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Cloud
Moderator

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 04.02.2012, 11:51:23 »

A moim zdaniem druga bije na głowę resztę. Co prawda jest jeszcze sporo do poprawienia w Twoich pracach, ale druga jest takim skokiem wzwyż.
Taka drobna rada ode mnie, zapisuj prace w formacie .png to nie utracisz na jakości Mrugnięcie.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07.02.2012, 14:31:54 »


Kolejna tylko tym razem z LoL'a Język i z godnie z radą przed mówcy format png troszkę lepiej to wygląda Uśmiech
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Hopla
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 29
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08.02.2012, 07:07:01 »

te plamy powinny być bardziej przezroczyste. i napis troche jakoś tak nie pasuje. ale widzę, że korzystałaś z tutoriala! tak trzymać, tutoriale dużo uczą Chichot
Zapisane

Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 08.02.2012, 20:56:11 »

Tak użyłam tutoriala!!! możecie mnie powiesić przyznaję się  laugh laugh
a to 2 inne próby  Uśmiech

Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Hopla
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 29
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 09.02.2012, 07:07:11 »

2 mi się podoba. tylko słabo postać widać Język
wcale nie wieszaj się z powodu korzystania z tutoriala! <aniolek> ja pół moich sygnatur robiłam na podstawie tutków Chichot
Zapisane

neeks
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 366
Galeria Użytkownika


panaroick


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 09.02.2012, 18:16:16 »

Wszystkie słabiutkie, najgorsze napisy i monokolor. C4D słabo wkomponowane i kolory w większości słabe. Zero efektów czy filtrów, które przykułyby uwagę.
Zapisane

Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 06.04.2012, 13:19:39 »




i jak? leprze trochę?
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 06.04.2012, 14:47:19 »

A co ma lepra do tego? ;> ;-)
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 06.04.2012, 15:32:48 »

Żadna z twoich prac nie przypada jakoś mi. Zamiast robić lepsze to stoisz w miejscu.
Zle wkomponowane c4d, nie poprawne użycie światło cieni, postacie są nie wyraźne, nie wtopione. Praco jakościowe także słabe. W twoich sygnaturach panuje straszny chaos i monokolor. Ćwicz z tutorialami i trenuj na podstawie ich. Zamiast na bazgrać na sygnaturze brushami, c4d, światłem itp. Spróbuj ująć to co najważniejsze w nich.
Zapisane

ShadowMasti
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 50
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 06.04.2012, 17:23:56 »

Napisy sobie odpuść, bo niepotrzebnie psują Twoje prace.
Górnolotne to one nie są, chociaż widać, że już powoli coś Ci świta, ale co najważniejsze:

  -Tło:
 Twoje ostatnie prace mają naprawdę mocną kolorystykę, a przynajmniej ja ją czuję i to jest dobre, bo prace mają "wyraz", choć niestety nic poza tym.
 Nie ciapaj brushami; wgl. postaraj się ich unikać na początku przy tworzeniu tła, bo z doświadczenia wiem, że to po prostu kusi i przeszkadza, i jara huk wie czym, a jak jest potem to każdy wie.
 Tło jak sama nazwa wskazuje ma być tłem, jakąś historią czy czymkolwiek innym, w czym POSTAĆ ma się odnajdywać. To jest taki jej świat, taka jej rzeczywistość. Ma się z nią utożsamiać i zgrywać, i tym samym NAM-ODBIORCOM opowiadać o sobie. Głupio brzmi, ale jakby to prościej...
To tak jakbyś na obrazie "Bitwy pod Grunwaldem", zamiast jakiegoś krajobrazu w TLE uświadczyła czarno-biały bełkot, czy cokolwiek innego... To byłby tylko czarno-biały bełkot, no.
 Staraj się więcej myśleć, mhm!  


  -Wtapianie:
 A to już Ci ładnie zaczyna powoli wychodzić, bo jak już zaznaczyłem wcześniej, ogarniasz z lekka kolorystykę. Prace są wyraziste i żywe, tylko sensu im brakuje, a że aby nadać czemukolwiek sens potrzebna jest, i praktyka, i doświadczenia, to Ciebie to jako tako ratuje.
 Ale co to ja chciałem... Kolorystycznie wszystko się zgrywa - to na plus. Nie zgrywa się z kolei technicznie, bo technicznie rzecz biorąc to wszystko czym dysponujesz bazuje na zasadzie indywidualności. Render sobie, tło sobie. Twoim najważniejszym zadaniem jest to mimo wszystko scalić i połączyć, i tutaj najważniejsza jest w sumie głębia. Musisz rozplanować pracę tak, aby składała się z kilku planów, to jest np.: - tło na trzecim, postać na drugim, jakieś "cosie" przysłaniające postać na pierwszym.
 Poza tym popracuj ze smudgem, clipping maskami i tak na dobrą sprawę to na początku wystarczy, jeśli chodzi o samą ideę wtapiania (chociaż te cm'ki to bardziej dla efektu, niż samego wtapiania).
 
O światłocieniach i innych jednorożcach na razie mówił nie będę, bo na to jeszcze przyjdzie czas, chociaż widzę, że już powoli sama łapiesz. Póki co to tak jak mówię: ogarnij wtapianie i tło, i jesteśmy w domu.

caje: ShadowMasti, co ty tu robisz? Chichot
« Ostatnia zmiana: 07.04.2012, 19:22:23 wysłane przez caje » Zapisane

Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 11.04.2012, 19:26:52 »

ShadowMasti chodziło ci z tymi clipping maskami o coś takiego?



Tak wiem i tak przesadziłam z nimi ale co tam jako tako to wygląda (mnie zadowala, zobaczymy jak was).
« Ostatnia zmiana: 15.04.2012, 17:42:21 wysłane przez caje » Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Strony: [1] 2 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnaturkowy zawrót głowy ;)
Skocz do: