Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Dodanie obrazków do "Elementy wystające-spiderman"
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dodanie obrazków do "Elementy wystające-spiderman"  (Przeczytany 2571 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« : 09.01.2012, 20:09:14 »

Mogę do tego dodać obrazki...
Elementy wystające-Spiderman
Ale dopiero koło soboty. Kogo muszę poprosić o zgodę i czy w ogóle warto to poprawiać?
ps.ktoś się już za to brał...http://www.gimpuj.info/index.php/topic,51280.0.html

Edit: W sumie to mogłabym tez troszkę treść poprawić, bo niektóre rzeczy można zrobić inaczej...
Edit2: Prowadzę monolog... Mogę to nawet przeredagować napisać tuta na podstawie tamtego... Jak mi pozwolicie...
« Ostatnia zmiana: 09.01.2012, 21:26:13 wysłane przez Żaba » Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 10.01.2012, 00:22:07 »

Generalnie odświeżanie tutoriali wygląda tak, ze treść zostaje ta sama tylko dodajesz nowe obrazki, nie potrzebujesz żadnej zgody. Pisz w fabryce.
Zapisane

Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.01.2012, 17:27:47 »

Zdjęcia dodane. Rzuci ktoś na to okiem?
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,54598.msg259251.html#new
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27.01.2012, 02:49:32 »

Daj jeszcze efekt końcowy.
Zapisane

Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27.01.2012, 20:19:27 »

Efekt końcowy jest na początku Chichot ale ok, już dodaję też na końcu. Mam tylko jeszcze jedną wątpliwość: wstęp. Są tam linki do pierwotnej pracy, jednak one nie chodzą (jeden nawet wygląda dość podejrzanie i chyba nigdy nie chodził). I teraz nie wiem: usuwać bo nie chodzą, czy nie usuwać, bo to chyba ważne żeby był podany pierwowzór (inspiracja do napisania).
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27.01.2012, 22:53:41 »

Napisz, że oryginalny tutorial pochodził z jakiejś tam strony, ale został usunięty.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Dodanie obrazków do "Elementy wystające-spiderman"
Skocz do: