Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Konkurs na zimowe logo forum  (Przeczytany 31293 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 30.12.2011, 16:49:22 »

Dzisiaj o 15stej niczego nie zmieniałem, wczoraj bawiłem się chwilę, więc mogło znikać i pojawiać się, ale dziś raczej powinno być stałe, niezmienne i sylwestrowe.
Zapisane
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #29 : 01.01.2012, 11:44:09 »

Z nadesłanych log podobają mi się:
Rejke: logo3gimpuj.png (bo nie zmienia charakterystycznego dla loga języka i widać ucho)
beata072: logo z szalikiem (to prawda, że języka nie ma ale usta pozostały niezmienione i szalik jest ładny)i logo sylwestrowe;


Hmm, nie sprawdzacie nowych postów? Nie wiedziałem gdzie jeszcze można by umieścić, chyba, że u góry w paskach.
Sadzę, że jest dość miejsca miedzy liniami, gdzie pojawiają się informacje o konkursach na forum. Proponuję podzielić obszar na 2 kolumny. Obecne odnośniki umieścić w prawej i zatytułować "Rozstrzygnięte konkursy" lub "Ostatnio rozstrzygnięte konkursy". Natomiast w kolumnie lewej, "Konkursy na forum" umieszczać odnośniki  do obecnie trwających konkursów.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 03.01.2012, 19:29:00 »

Jak widzicie, logo zmieniło się, Rejke otrzymała za to punkt rekrutacji. Czemu się zmieniło? No cóż, może i Wilber jest imprezowym ... czymś, ale żeby trzy dni Sylwestra świętować? To chyba nieco za wiele;) No i co za przykład dla nieletnich użytkowników forum...

Przy wyborze logo kierowałem się podobieństwem do oryginału. Jeśli ktoś potrafi, to niech przekona mnie do zmiany na inne;) W końcu zima to kilka miesięcy.
Zapisane
Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 03.01.2012, 20:41:07 »

(...)
Przy wyborze logo kierowałem się podobieństwem do oryginału. Jeśli ktoś potrafi, to niech przekona mnie do zmiany na inne;) W końcu zima to kilka miesięcy.
Bo szaliczek jest słodki... Uśmiech. Taki puszysty mięciutki i ciepły.


Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Online Online

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 03.01.2012, 21:40:23 »

Z tych trzech prac, wybieram pracę numer 3!
A tymczasem u góry znalazła się praca nr 2. Hmm... W każdym razie gratulacje dla Rejke Uśmiech
Zapisane
Rejke
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 283
Galeria Użytkownika


Gimp GPS


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 03.01.2012, 21:50:04 »

Z tych trzech prac, wybieram pracę numer 3!
A tymczasem u góry znalazła się praca nr 2. Hmm... W każdym razie gratulacje dla Rejke Uśmiech
nie no..wszystko się zgadza- plik miał w nazwie 3 -po prostu zależało mi żeby jako pierwszą pokazać inną pracę, a nazwy to już insiejszą drogą.
Co do samego logo...nie obrażę się jeśli reszta (tak jak np Żaba) będzie domagała się umieszczenia na górze logo z szaliczkiem Uśmiech Sama na nie też głosowałam!
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Online Online

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 03.01.2012, 21:55:50 »

Ups, faktycznie. Patrzyłam tylko na kolejność. W takim razie zwracam honor. Mi się najbardziej podobała ta trzecia w kolejności, czyli logo1. Z pewnością Twoje są bardziej profesjonalne, ale dziękuję za głos Uśmiech
Oczywiście Żabie i innym również dziękuję Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 04.01.2012, 07:41:26 wysłane przez beata072 » Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 10.01.2012, 19:19:13 »

Hmmm, wydaje mi się, że aktualnie wilber z czapeczką mikołaja nie za bardzo pasuje, jak dla mnie to powinniśmy już wrócić do zwykłego logo, bo śniegu i tak nie ma. Mrugnięcie
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 10.01.2012, 22:22:04 »

Hmmm, wydaje mi się, że aktualnie wilber z czapeczką mikołaja nie za bardzo pasuje, jak dla mnie to powinniśmy już wrócić do zwykłego logo, bo śniegu i tak nie ma. Mrugnięcie

Pasował, pasował, ale fakt, faktem, "Trzech Króli" za nami, następne święto to jest chyba Wielkanoc (swoją drogą, też możemy wtedy zmienić logo) - może nasi pracowici posłowie coś wymyślą jeszcze.

Logo zmieniłem na kolejną pracę Beaty i nie zamierzam się przejmować tym, że zima nie wyrabia. Niech się wstydzi.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Online Online

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 11.01.2012, 16:49:07 »

Dziękuję Uśmiech Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze jakieś propozycje. Jeśli nie zimowe, to może chociaż wielkanocne.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 11.01.2012, 17:46:13 »

Na Wielkanoc trzeba by rozpisać nowy konkurs. Ale można już szykować.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyWątek: Konkurs na zimowe logo forum
Skocz do: