Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 6 7 [8]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Gradient losowy  (Przeczytany 76355 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
E-Nigma
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #98 : 13.10.2012, 17:22:38 »

MalyszKZ-witam Ciebie bardzo serdecznie
Dla mnie zwykłego zjadacza GIMP-owego chleba,Twój program do tworzenia gradientów zrobił takie wrażenie ,że teraz go testując jeszcze nie wyjechałem na ryby.
Pada deszcz,a jak ogólnie wiadomo,że "jak pada deszcz,to bierze leszcz".

Człowieku!!! Deszcz pada, leszcz bierze a ten przy komputerze!!! Wszak program nie zając, nie ucieknie, zdążyłbyś się nacieszyć nim jeszcze!!! A w zimne dni co będziesz robił? Ja jak jest ciepło od internetu stronię.

Oczywiście bardzo miło mi, że się podoba program. Teraz powoli zaczyna być dość chłodno, nudno więc pewnie coś jeszcze będę pracował nad tym programem, ale jak jest ciepło to ja wszystkim radzę korzystać ile się tylko da z ciepłych dni.

MalyszKZ-witam Ciebie bardzo serdecznie
"Przekopałem" zdrowo internet w poszukiwaniu w miarę prostego narzędzia do tworzenia "nieprostych" gradientów.
Czysty przypadek sprawił,że trafiłem na Twoją stronę  http://registry.gimp.org/node/25571 i z niej pobrałem program ChangeImage v.1.0.1.2_0 i będę się teraz w niego wgłębiał.

A to akurat nie moja strona, ja tam tylko na polecenie POGO umieściłem program.

MalyszKZ-witam Ciebie bardzo serdecznie
Mam na Pulpicie drugą Twoją stronę: https://sites.google.com/site/obliczeniowo/programowanie/projekty/program-do-tworzenia-gradientow-gimpa-inkscape-a-lub-css i z nią mam do Ciebie prośbę.
Czy istnieje tak możliwość ,żebyś ją utworzył w formacie PDF?.
Po wydrukowaniu,lub zapisaniu na przenośnej pamięci,byłaby świetną pomocą.
A program robi na mnie pozytywne wrażenie.
Serdecznie pozdrawiam Uśmiech.

Edycja
Program super  Chichot

Ja tam za wiele informacji o tym programie nie umieściłem, najwięcej można się nauczyć o programie z tego mojego nieszczęsnego wideotutoriala (który nawiasem mówiąc nie jest najwyższych lotów), więc nie wiem, czy jest to dobry pomysł, no chyba że miałbym bardziej opisać ten program, ale obawiam się, że weny twórczej mi braknie do tego.

Również pozdrawiam wszystkich, którym przydaje się program a nawet i tych, którym się nie przydaje również.
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 [8]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aDodatkiPędzle, desenie, gradientyWątek: Gradient losowy
Skocz do: