Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by jerzol321
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatury by jerzol321  (Przeczytany 642 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jerzol321
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 12
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 17.04.2011, 22:02:27 »

Witam, od razu zaznaczam że dzisiaj włączyłem gimp'a po 2 latach nie użytkowania, no ale mniejsza oto.
O to moje dzisiejsze 2 prace:


i


No i co o nich sądzicie ; D?
Zapisane


NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30.04.2011, 13:01:46 »

Prace nie są na fatalnym poziomie.. Minęło kilkanaście dni i mógłbyś wrzucić prace na dzisiejszy dzień, no ale cóż ocenię te..

1 - napis jest fatalny, z prawej strony jest za jasno musisz popracować nad tłem i światłem bo jest to fatalne.. Jest to z tutoriala "Football Sig" jak chcesz mieć dobrą sygnaturkę to zrób spokojnie jeszcze raz ten tutorial i dodaj up'a bo ta sygnaturka jest nie najgorsza ale i tak brzydka..

2 - Za dużo tych białych kropeczek, usuń kilka zwłaszcza te na renderze, napis jest zły ale nie fatalny, musisz trochę wtopić ten swój render, polecam Ci do tego "rozsmarowywanie" z zaznaczoną opcją drganie poeksperymentuj nad tym Mrugnięcie. Ta 2 też jest z tutoriala więc jak na razie nie ma dużo do oceniania..

Ogólnie - prace są złe ale nie fatalne, są gorsze osoby od Ciebie, więc moja rada; czytaj tutoriale a wyjdzie Ci to na dobre..
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by jerzol321
Skocz do: