Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Takao  (Przeczytany 4520 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Axis
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26.03.2011, 20:21:21 »

Daniellos. To pokarz twoje pierwsze sygny w pierwszym dniu w gimpie. Ponabijamy się.

Co do autora to na początek nieźle.

Na początkującego 10/10
Na profesjonalistę 1/10
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 26.03.2011, 20:27:06 »

Może ja nieco ocenię:

Po pierwsze mam wrażenie, że zupełnie nie masz poczucia estetyki, nieciekawe tła i spłaszczone rendery nie wyglądają najlepiej. Najpisy na początku odpuść sobie, bo są koszmarne, nie wystarczy wstawić tekst i go pokolorwać... Żadnego wtopienia, tekstur, C4D... Wszystko, że tak powiem na siłę, żeby było, bez żadnego wyczucia... A więc SIO DO TUTORIALI!!!.

Co do oceniania na początkującego i na "profesjonalistę" - Głupota.
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 26.03.2011, 21:06:31 »

Całkowicie zgadzam się z Terrqge. Nic dodać nic ująć. W szczególności polecam zapoznać się z tym tematem: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,5196.0.html
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 26.03.2011, 21:26:46 »

To też się może przydać: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,25829.0.html
Zapisane

Roket
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 18
Galeria Użytkownika

Roket


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26.03.2011, 22:15:33 »

Tak jak napisałem ja i danielos musisz robic tutki. Np.

http://www.gimpuj.info/index.php/topic,1907.0.html
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,46046.0.html
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,25829.0.html
Zapisane


Zapraszam Galeria
Takao
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 27.03.2011, 18:30:52 »

Dodam jeszcze do oceny moją 2 tapete:


Zapisane

Masz jakiś problem? Napisz chętnie Ci pomogę!
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 28.03.2011, 11:51:38 »

Wszyscy chrzanicie, że aż miło. Terkuś ani tutek o zastosowaniu "profesjonalnych" efektów ani o napisach mu nie pomoże, bo są po prostu przestarzałe. Nie ma co uczyć się złych nawyków. Jedyne tutki, które do czegoś się nadają to mój football sig i tutki Kedzoja te dwa. I na tym koniec. Nie przerabiajcie innych, bo nic się nie nauczycie lub nauczycie się źle. Oczywiście polecam inne strony graficzne z porządnymi tutkami. Poszukaj na dA, gfxworld, arti, GE. Tak się czegoś nauczysz, bo jeśli chodzi o tagi to nasze forum zatrzymało się półtora roku temu. Jesteśmy opóźnieni w technice. Wszystkie te ostre, grungowe sygnatury już nie są "trendy". Teraz tagi muszą mieć kopa, zajefajną kolorystykę, efekty świetlne. Filtry odgrywają dużą rolę, czego nie było kiedyś. Ale do rzeczy. Takao odouść sobie tapety, bo na prawdę ja nie widzę powodów by się śmiać ze słabych sygnatur początkującego, ale jeśli bierzesz się za tapety to faktycznie jest to śmieszne. Nie chce mi się krytykować tego walla więc powiem tylko jedno. Odpowiedz sobie na pytanie czy umieściłbyś takie dziadostwo na pulpicie? I nie mówię tego, żeby Cię wyśmiać ale po to, by uświadomić Ci, że Twoje umiejętności są zbyt marne, żeby brać się za tapety. A co do sygnatur to odpuść sobie napisy i przeczytaj tutki te, o których mówiłem, bo fakt faktem Daniellos mimo iż jest głupi to ma racje, wszystko tu jest po prostu źle i nieestetycznie.
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 28.03.2011, 13:39:51 »

Simon - nie życzę sobie komentarzy na mój temat w stylu "głupi". Jeśli masz coś do mojej osobowości to zapraszam na PW albo GG. Tam pokażesz co Cię boli. Jeśli nie potrafisz inaczej napisać to nie pisz wcale bo ja nie mam ochoty czytać wypowiedzi w stylu "Daniellos mimo iż jest głupi to ma racje". Zachowujesz się jak rozkapryszony bachor, bo ktoś powiedział Ci to i owo. To, że potrafisz robić niezłe sygny nie znaczy, że masz się wywyższać i pokazywać jaki to nie jesteś świetny bo chociażby na artifice są o wiele lepsi od Ciebie i tam jakoś nie możesz pokozaczyć to przychodzisz tutaj zaprezentować swój styl i klasę.
A co do Twojej pracy Takao to ta tapeta jest słaba, no po prostu. Nie bierz się za to. Zrób coś innego i przeczytaj tutoriale z innych forów tak jak @up mówił.
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 28.03.2011, 16:02:54 »

Cytuj
Terkuś ani tutek o zastosowaniu "profesjonalnych" efektów ani o napisach mu nie pomoże, bo są po prostu przestarzałe.

A to wybacz, nie siedzę w sygnaturach od bardzo dawna. Mrugnięcie

Zapisane

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Takao
Skocz do: