Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Turniej Urban Exploration  (Przeczytany 2133 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 06.03.2011, 02:01:09 »

Jakiś czas temu EN wyskoczył z pomysłem na taki konkurs http://www.gimpuj.info/index.php/topic,50211.msg242348.html#msg242348

Jak ktoś lubi "stalkerowanie" to chwalcie się zdjęciami w swoich galeriach i dawajcie tu linki. Liczy się nie tylko ilość, ale też jakość i rzadkość trofeów.
Zakładam, że konkurs może się zacząć już teraz (jak ktoś jest tak hardkorowy żeby w tą pogodę się czaić) i powiedzmy, że walczymy do końca sezonu letniego, czyli do końca września.

Pamiętajcie, że nic nie niszczymy i nie zabieramy "na pamiątkę", nie tagujemy i w ogóle nie mażemy po ścianach, generalnie to tylko podziwiamy, fotografujemy i nasycamy się klimatem.
Jeśli nie znacie żadnych ciekawych opuszczonych (lub nie) miejsc, poszukajcie w internecie. Od siebie mocna polecam stronę forgotten.pl, naprawdę świetny serwis na ten temat.
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06.03.2011, 10:53:56 »

Potwierdzam.
Jak tym razem sie uda jakos sensownie to to moze kiedys zrobimy bardziej konkretnie? Uśmiech
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 06.03.2011, 11:35:03 »

"Call of Prypiat"? Mrugnięcie Ty chyba w zeszłym roku miałeś możliwość pojechania do Prypeci, tak mi się wydaje, że coś takiego pisałeś.
Ja w tym roku pewnie nie będę miał czasu na coś takiego naprawdę dużego, będę chciał raczej za jakąś robotę się złapać, ale tyle żeby parę razy z kumplami gdzieś na jeden dzień wypaść to spoko. Chociaż z tą pracą to też zawsze tak jest, że się planuje, a potem nie wychodzi. Chichot
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.03.2011, 12:37:13 »

Mialem zamiar na zamiarze sie skonczylo bo 2k pln to nie w kij dmuchal ;p
Zreszta w Polsce mamy sporo takich obiektow wystarczy tylko poszukac, a Prypec to Prypec Mrugnięcie
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Turniej Urban Exploration
Skocz do: