Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: Pierwsze urodziny forum :)
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pierwsze urodziny forum :)  (Przeczytany 16931 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Wojt
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: WojT@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 53
Galeria Użytkownika


WojT


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 25.06.2007, 07:53:06 »

No to wszystkiego najlepszego - roczek stuknął, czas szybko płynie, za chwilkę stukną 2 latka, a my czekamy z utęsknieniem na 10 latek Język
A teraz pomarzmy (jak w reklamie prince polo  Zły  Wilber)

Jest rok 2017 - Forum gimpuj.info rozrosło się do niebywałych rozmiarów - praktycznie serwis dreamhost poświęca całą swoją przestrzeń dyskową tylko dla tego forum, inne fora światowe o tematyce gimp i inscape już od dłuższego czasu nie są notowane w googlach.
Forum oczywiście jest wielojęzyczne - ostatnim językiem zarejestrowanym na forum - to język wotycki (używa go 50 osób) z czego 25 ostro współpracuje z przerobieniem tutoriali na swój własny język  <aniolek>
Producenci GIMP i INSCAPE - wszelakie zmiany i unowocześnienia programu ustalają z użytkownikami forum  laugh. Cakperowi włosy już posiwiały od walki z hakerami opłacanymi przez konkurencję  <ninja>, chcącym usunąć całkowicie forum, zamknąć jego podwoje i zlikwidować całkowicie informacje o GIMP - policja zastanawia się czy czasami ostatni wypadek samochodowy Cakpera to nie był jakiś sabotaż  <ninja>.
Doszły Nas słuchy że jedna fanatyczka gimpa, dała swojemu dziecku na imię gimpuj.info - lecz ta informacja nie jest jeszcze sprawdzona  Płacz.
Pierwsze koszulki forum na aukcjach internetowych dochodzą do horrendalnych sum (jakich ?? - praktycznie sprzedający mógłby sobie wykupić całą wyspę na karaibach wraz  z wyposażeniem i zostało by jeszcze gotówki na zabawę  8)).
Zdjęcie Calii w koszulce forum obiegło cały świat zdobywając prestiżową nagrodę World Press Photo.
Kifer stworzył już 1000 tutorial z samego GAP - autorzy dodatków do gimpa (patrz: GAP) ustawiają się do niego w kolejce z pytaniami czego jeszcze by potrzebował Zły
Noss - ma swoją własną działkę na forum - jego dział jest tak rozbudowany, że do moderowania potrzeba jest prawie 100 osób.
CaTTiusha - też nie spoczęła na laurach - jej videotutoriale (w ilości 5000) biją rekordy popularności, jej głos elektryzuje ludzi na całym świecie, gdy się odezwie to ludzie mdleją z fascynacji  ^-^. Największe stacje telewizyjne proponują jej prace za stawki, o których krążą legendy   :-*, Chodzą słuchy że BBC wygrywa w tej walce  Wilber, ale informacja ta nie jest sprawdzona.
O reszcie można pisać poematy, lecz niestety brakuje mi już weny twórczej  laugh
« Ostatnia zmiana: 25.06.2007, 08:32:12 wysłane przez Wojt » Zapisane
Caroline
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.2
Wiadomości: 13
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 25.06.2007, 09:12:24 »

Sto lat dla forum! Niech jeszcze długo nam służy! 
 Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Zły Smutny 8) Co? Język Zawstydzony  Buzia na kłódkę Niezdecydowany :-* Płacz Zły Wilber <aniolek> ^-^ <smutny> laugh <ninja>
Zapisane

Freddy Kruger
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Wiadomości: 414
Galeria Użytkownika


Gimpowid


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 25.06.2007, 09:53:16 »

Mam nadzieję Wojt, że twoje proroctwa się sprawdzą (było by ciekawie Język). Ale będziemy realistami, na pewno tak się nie stanie by doszło do czegoś takiego ale na pewno jeżeli wszyscy będziemy działać razem i wspierać się podczas tej krucjaty do dojdziemy do przynajmniej części z twojego poematu Zły A więc ruszajmy do boju i niechaj Cakper będzie wychwalany niczym bogowie olimpu i potężny niczym Chuck Norris. Ale to od nas zależy i od tych co przybędą, czy staniemy się prawdziwym międzynarodowym imperium GIMPa. Więc niech walka trwa dalej...

PS.
Sto lat Uśmiech
Zapisane

ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 25.06.2007, 17:11:11 »

respekt za forum Uśmiech emotki też nawet niezłe, no wszystkiego najlepszego

ja wracam po 2 tygodniach, odnowiłem swój poziom weny twórczej Język

pozdro
Zapisane

QbA-No1
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 25.06.2007, 20:58:44 »

emotki sa pierwsza klasa (no moze oprocz  Chichot bo wg mnie nie oddaje dokladnie tego co oznaczam przez ": D" Język) a najlepsza to chyba ten ninja <ninja> Duży uśmiech. Ciekawi mnie pomysł z anglojęzycznym działem na forum. Panowalby tam zakaz mowienia (pisania) w innym jezyku niz angielski, wiec mozna by bylo tam uczestniczyc a zarazem uczyc sie jezyka. Nawet jesli obcokrajowcy nie udzielali sie tam w znaczacym stopniu Uśmiech
Mam nadzieję,że PFUG bedzie sie ladowalo w naszych przeglądarkach do końca świata i jeden dzień dłużej! (oprocz IE bo śmierdzi Język)
Zapisane

Velans
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: velans@chrome.pl
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 61
Galeria Użytkownika


Love Linux, Music & Anime!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 25.06.2007, 22:16:13 »

Heheh też jeszcze pamiętam początki tegoż wspaniałego forum Język Więc chyba gdzieś tak za dwa tygodnie też bedzie mój roczek na forum Mrugnięcie

Pozdrawiam
Zapisane

Panie, zainstalowałem Windows...
- Tak?
- No i teraz mam problem...
- No, to już mi pan powiedział.
www.velans.ovh.org
Piotreek
Gość
« Odpowiedz #34 : 26.06.2007, 18:34:55 »

Wszystkiego najlepszego dla forum Język.
Oby było jeszcze więcej lat Chichot.
Zapisane
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 27.06.2007, 12:33:55 »

Gratuluje pierwszych urodzin. Jakoś i mi powinien stuknąć rok na forum. ehh pamiętam początki...

ps. mój pierwszy post po 3 miesięcznej nieobecności Uśmiech

Zapisane

borysek01
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

borysek01


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 29.06.2007, 23:12:42 »

Serwis jest super.. Od dzisiaj ( 29 czerwca ) mam gimpa i ucze sie ze strony Przez już gdzieś godzinke Uśmiech I już duzo umiem heheh ale chce więcej
Zapisane
Nevariel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 97
Galeria Użytkownika

Nevariel

The Necromancer


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 16.07.2007, 17:28:55 »

spytam z czystej ciekawości: ile jeszcze będą obowiązywać świąteczne domyślne awatary? Nie żebym coś do nich miał <ninja> A może będą do następnych urodzin a później napis zostanie zmieniony na 'forum ma już 2 lata'?
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 16.07.2007, 17:34:49 »

słuszna uwaga Mrugnięcie nie było mnie przez ostatnie tygodnie dosc dlugo wiec zapomnialem troche o tym, zaraz sie poprawie Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: Pierwsze urodziny forum :)
Skocz do: