Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Zmiana kadry moderującej na forum
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zmiana kadry moderującej na forum  (Przeczytany 10407 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« : 03.02.2011, 00:48:10 »

Z racji, że kilku naszych moderatorów "wypaliło się" oraz po prostu z braków w naszych szeregach, ogłaszamy nabór na moderatorów. Do obsadzenia jest kilka stanowisk:
- opiekun tutoriali - by pomóc SHB w walce z utrzymywaniem porządku w jednym z najpopularniejszych działów na forum;
- korektor - 2 wakaty, dawniej popularne stanowisko, swego czasu nie obsadzane;
- pozycje moderatorów działowych - przede wszystkim dla działów Galerii, Digital paintingu i Pomocnej dłoni.

Każde z tych stanowisk wiąże się z otrzymaniem odpowiedniej rangi, dostępu do naszego Admin Zone oraz zwiększaniu poziomu reputacji wraz z czasem funkcjonowania na owym stanowisku. Ale oczywiście trzeba się do swoich obowiązków przykładać.

Jeśli przesiadujesz często na forum i chciałbyś poza wkładem użytkownika wnieść do niego coś więcej, zgłoś się w tym temacie.
Znam swoich użytkowników Uśmiech więc wybiorę odpowiednie, chętne osoby.

Ogólnie wiecie mniej więcej czym zajmuje się dany moderator po prostu przyglądając się ich pracy. Do zainteresowanych napiszę osobiście i przedstawię powierzane zadania.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Berguś
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 158
Galeria Użytkownika


Perfecyjnie niedoskonały


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03.02.2011, 20:18:20 »

Chciałbym się zgłosić do moderatora działu Galeria. Na forum dziennie spędzam sporo czasu, polszczyznę opanowałem w stopniu przyzwoitym, w gimpie też mniej więcej się orientuję. A braku kultury, tak ważnej u przedstawiciela władzy nikt mi zarzucić nie może Uśmiech
Zapisane

davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03.02.2011, 20:40:36 »

Ja się zgłaszam na opiekuna tutoriali lub moderatora pomocnej dłoni (ew. działu Dodatki nie licząc Pluginy i Script-Fu). Na forum jestem już od jakiegoś czasu, dziennie spędzam na nim około 1 godzinę, gdy jestem w domu wchodzę na nie co kilka minut. Staram się pisać poprawnie po polsku i w GIMPie także nie jestem najgorszy, więc myślę, że nadawałbym się na stanowisko moderatora.

Mam jeszcze pytanko, czym się zajmuje korektor? Poprawia tutoriale? posty?

Down: Dzięki za odpowiedź Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 03.02.2011, 23:08:49 wysłane przez dawidosddl » Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03.02.2011, 22:44:31 »

Mam jeszcze pytanko, czym się zajmuje korektor? Poprawia tutoriale? posty?

Posty. Tutorial oczywiście też może, tylko procedura jest ciut inna.
Zapisane
kaef
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 454
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 08.02.2011, 14:25:27 »

No to ja chciałbym zgłosić moją skromną kandydaturę na moderatora pomocnej dłoni.

A jeśli można, to od razu zapytam za jaki dobry uczynek otrzymałem drugi punkt repo? Mrugnięcie
Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 08.02.2011, 16:54:25 »

Ja mogę zaproponować swoją pomoc jako korektor lub moderator pomocnej dłoni, czy galerii. Na forum spędzam dużo czasu Mrugnięcie
Zapisane

pozdro & poćwicz

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 08.02.2011, 17:13:01 »

Chciałbym zgłosić się na stanowisko Korektora. Co prawda nie piszę ostatnio zbyt często, ale codziennie zaglądam na forum i przeglądam różne tematy
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 08.02.2011, 19:46:48 »

A jeśli można, to od razu zapytam za jaki dobry uczynek otrzymałem drugi punkt repo? Mrugnięcie

Za moderowanie w Fotografii. I dlatego - jeśli znajdą się inni moderatorzy - to tylko z tym działem Cię pozostawimy, byś się rozpraszać nie musiał Mrugnięcie

Dzięki za odzew, z zainteresowanymi skontaktuję się poprzez PW.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 09.02.2011, 18:16:29 »

Jeśli nie za późno, mogę zaproponować swoją pomoc jako moderator galerii. Codziennie zaglądam na forum, mam wyrobioną pewną reputację.
Zapisane

Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 09.02.2011, 20:33:27 »

Witam, witam Uśmiech
Ahhh... Miło jest spojrzeć na to forum znowu i w dodatku kiedy szukacie moderatora. Uśmiech Na tym forum jestem już bardzo długo, piszę poprawnie po polsku i dlatego bardzo chętnie zgłaszam swoją kandydaturę na KOREKTORA. Uśmiech Cóż... insekt, myślę, że mnie kojarzysz, jak jeszcze byłem bardzo aktywny na forum. Teraz powracam i mam nadzieję, że znowu spędzę na tym forum mnóstwo, pięknych godzin. Uśmiech
Zapisane
Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 09.02.2011, 21:26:41 »

Ostatnie siedzę na forum trochę rzadziej, szczególnie mniej się wypowiadam. Widzę, że jest już kilku chętnych. Nie pcham się na żadne stanowisko, ale nie oznacza to, że nie chciałbym pełnić którejś z ww. funkcji. Odkąd jestem na tym forum, a w maju zakończy się drugi rok od pamiętnego dnia, w którym wypełniłem formularz rejestracyjny, wiedziałem, że długo tu zostanę. Spotkałem tutaj wielu świetnych grafików, na tym forum rozpocząłem naukę webdesignu, którym być może będę w przyszłości zajmować się zawodowo. Mam bardzo wiele (miłych) wspomnień związanych z gimpuj.info. Po prostu jestem w pewien sposób przywiązany do forum i byłbym dumny gdybym mógł w jakiś sposób pomagać jego Twórcom.

Marzenia rzadko się spełniają, dlatego nie chcę się na to w żaden sposób nastawiać, ale kiedy pozwalam działać mojej wyobraźni dochodzę do wniosku, że sprawdził bym się jako opiekun tutoriali, korektor a także moderator działu pomocna dłoń. Oczywiście nie na raz, moja wyobraźnia aż taka nie jest Język. Czytam i wypowiadam się czasem w propozycjach tutoriali, umiem poprawnie pisać w języku polskim i lubię pomagać. Na pewno jest wiele osób, które lepiej sprawdziłyby się jako opiekun działu Digital Painting, czy Galeria, więc o tym nawet nie wspominałem.

Chyba to wszystko, co chciałem zawrzeć w mojej wypowiedzi. Mam nadzieję, że było nie za długo i w miarę na temat.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 10.02.2011, 01:05:23 »

Witam, witam Uśmiech
Ahhh... Miło jest spojrzeć na to forum znowu i w dodatku kiedy szukacie moderatora. Uśmiech Na tym forum jestem już bardzo długo, piszę poprawnie po polsku i dlatego bardzo chętnie zgłaszam swoją kandydaturę na KOREKTORA. Uśmiech Cóż... insekt, myślę, że mnie kojarzysz, jak jeszcze byłem bardzo aktywny na forum. Teraz powracam i mam nadzieję, że znowu spędzę na tym forum mnóstwo, pięknych godzin. Uśmiech

Pamiętam, pamiętam Mrugnięcie W takim razie najpierw do porządku "wróć" na forum, a potem pomyślimy o czymś więcej.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
neeks
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 366
Galeria Użytkownika


panaroick


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 13.02.2011, 20:43:28 »

Obecnie rzadziej zaglądam na forum, mam trochę inne cele ale trochę już tu siedzę, tutaj zaczynałem i jestem obeznany. Także sprawnie i poprawnie piszę po polsku. Zaglądam tu codziennie jeżeli internet oraz  warunki domowe i czasowe pozwalają. Tak jak wspomniałem piszę trochę mniej ale myślę, że to spowodowane spadkiem aktywności (albo tylko tak mi się wydaje Mrugnięcie. Jednak jestem codziennie. Chętnie przygarnę posadkę Korektora. Myślę, że to stanowisko najbardziej by mi pasowało. Insekcie nie patrz na rep. to po bitwach Chichot

Znam się na BB-Code! :O

Pozdrawiam :-*


PS: WertyS pięknie podsumował także okres moich początków. Dziękuję. (wzruszony)




EDIT: I wybrano dupoliżczów :<
« Ostatnia zmiana: 16.02.2011, 16:38:26 wysłane przez nsl » Zapisane

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 22.02.2011, 16:40:07 »

Cytuj
EDIT: I wybrano dupoliżczów :<

To, że nie wybrano Ciebie oznacza, że wszyscy są źli i be? Weź się ogarnij i spróbuj za 5 lat. 
Zapisane

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Zmiana kadry moderującej na forum
Skocz do: