Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moje prace.  (Przeczytany 1287 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Zielonooka
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Zielonooka


Zobacz profil
« : 23.01.2011, 17:27:33 »

Witam, z góry uprzedzam, że jestem tu zupełnie nowa i być może nie znam wszystkich zasad, także będę wdzięczna za wyrozumiałość. Kolega mnie zachęcił do wstawienia swojej ostatniej pracy rysowanej na tablecie, jestem całkiem świeża i amatorska. Wszystko co osiągnęłam zawdzięczam tylko sobie, ponieważ nie uczęszczam na żadne zajęcia. Ale myślę, że jest wiele takich osób także nie będę Was zanudzać.

Praca którą Wam zaprezentuję jest sprzed około miesiąca i ciut, jest to mój autoportret, rysowałam go około 8h, sporo czasu faktycznie, ale uważam, że warto było. Będę wdzięczna za opinię i krytykę, która jest mi bardzo potrzebna do dalszego rozwoju:)
Zapisane
Kutsu
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 232
Galeria Użytkownika


907610717098


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23.01.2011, 20:36:58 »

Ładnie. Trochę małe, trochę ciemne (Możliwe, że to wina mojego monitora...), ale jeżeli nick zgadza się z kolorem włosów na rysunku, to cóż, dobre połączenie Chichot

A tak na moje stare i ślepe oczęta to: lewa strona twarzy ok, ale oczy chyba troszkę zbyt duże (ja wiem, AUTOPORTRET, mówię tylko co mi się jakoś nie widzi Język), nie podoba mi się światłocień z prawej strony ust (nad samą wargą) i pod nimi, no i philtrum (specjalnie odpaliłem wiki, coby sprawdzić jak to było na polski xD), tj rynienka podnosowa, jakaś tak nazbyt wydatna. No i ręka mocno na odwal się, ale rozumiem, że taki był zamysł.

Ćwicz, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Zapisane




Zielonooka
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Zielonooka


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23.01.2011, 21:26:45 »

Żeby powiększyć należy nacisnąć na obrazek Uśmiech

I dziękuję Ci bardzo za komentarz, biorę się do pracy i oby to kolejne były lepsiejsze:)

@down Pentagram XXL, mi wystarcza.
Zapisane
Kutsu
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 232
Galeria Użytkownika


907610717098


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23.01.2011, 21:29:50 »

Wiem, wiem, dziękuję za troskę. Ja mówiłem już o wersji powiększonej. Ale to tylko moja fanaberia. Z ciekawości, jaki tablet? Owocnego rysowania Chichot

EDIT: Jeszcze jedna uwaga na przyszłość: wrzucaj prace do profilowej galerii, później jest wygodniej je komentować/oceniać itd.
« Ostatnia zmiana: 23.01.2011, 21:43:29 wysłane przez Kutsu » Zapisane




Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moje prace.
Skocz do: